Web Analytics
Togg'dan Geleceğin Girişimcilerine Program | TOGG Destek Forumu!

Togg'dan Geleceğin Girişimcilerine Program

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
35
Togg'dan Geleceğin Girişimcilerine Program


Yerli elektrikli otomobil Togg hakkındaki gelişmeler yakından takip ediliyor. Bursa’nın Gemlik ilçesine kurulan fabrikada seri üretime bu yıl içinde girmesi beklenen Togg için geri sayım sürüyor. Bunun yanı sıra Bilişim Vadisi’nde de Togg gelişimini destekleyecek projeler hayata geçiriliyor. Togg kapsamında Mobilite Hızlandırma Programı duyuruldu ve genç girişimcilerden büyük ilgi gördü. Togg bünyesinde başlatılan Mobilite Hızlandırma Programı, büyük veri ve blok zinciri gibi en güncel teknolojileri kapsıyor. Bu program sayesinde genç girişimciler siber güvenlik, yapay zeka, oyunlaştırma, hafif malzeme geliştirme, sürdürülebilirlik, akıllı şebeke, enerji çözümleri gibi pek çok konuda uzman isimlerden destek alabiliyor. Genç girişimcilere finansal ve hukuki danışmanlık, proje takip desteği ve ARGE teşvikleri sağlanacak.

Gürcan Karakaş’tan Mobilite Programı Açıklaması


Togg CEO’su Gürcan Karakaş, Bilişim Vadisi’nin bir ürünü olan mobilite hızlandırma programı hakkında önemli açıklamalar yaptı. Karakaş, bu program sayesinde mobilite ekosisteminin gelişeceğini ve proje geliştiren girişimcilere ihtiyaç duydukları yardımı vereceklerini ifade etti: “Programa katılan girişimciler sektör lideri ve alanında uzman eğitmenler tarafından ihtiyaçlarına yönelik eğitimler alacak.” Girişimcilerin ayrıca uzman desteğinden faydalanabileceğini söyleyen Gürcan Karakaş, “Uzman mentör ve danışmanlardan da teknik destek alacaklar. Bu programla birlikte, girişimcilerin hem Togg ekosisteminde yer almasının hem de Bilişim Vadisi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu'na teknolojilerini anlatmalarının önünü açıyoruz. Ayrıca girişimciler, geliştirdikleri ürünlerini ticarileştirme fırsatı da yakalayabilecek. Geleceğin mobilite ekosistemini birlikte şekillendirebileceğimiz girişimcilerle aynı göz hizasında çalışmayı umuyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

Bu konuyu görüntüleyenler

Son Konular

Geri
Üst