Web Analytics
TOGG'dan C Segment Sedan Müjdesi | TOGG Destek Forumu!

TOGG'dan C Segment Sedan Müjdesi

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
35

TOGG'dan C Segment Sedan Müjdesi

Türkiye’de en çok tutan karoser tipi olan C segment sedan gelecekte TOGG’un satış listesi içinde olacak. Bilindiği üzere C segment TOGG, ilk olarak lansman etkinliğinde gösterilmiş daha sonra ise çoğunlukla SUV modeller öne geçmişti. Test aşamalarında gösterilen modeller de SUV modeller olmuştu. Edinilen bilgilere göre,

"Türkiye'nin Otomobili"nin başlangıçta C segmentinde bir SUV ile piyasaya girmesi, takip eden yıllarda da model sayısını 5'e çıkarması planlandı. Projede, 3 fazdan oluşan yaklaşık 15 yıllık bir yatırım planı uygulanırken Karakaş şu açıklamayı yaptı: “2023 ilk çeyreğinde de C segmentteki SUV aracımızı piyasaya lanse edeceğiz. Orta-uzun vadede seçim basketine girebilmek için birden fazla modelimizin olması lazım. İdeali 4 ile 6 civarındadır, yeni bir oyuncu olarak biz beş tane model belirledik kendimize. Hatta şimdiden C segmentindeki Sedan'ımızın çalışmalarının da başladığından bahsedebilirim.”
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Son Konular

Geri
Üst