Web Analytics

Türkiye'nin TOGG Destek Forumu!

Yerli otomomobil TOGG'a dair merak ettiğiniz ne varsa hemen foruma üye olup topluluğa soru sorabilirsiniz!
  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

TOGG'dan 'dolandırıcılık' açıklaması

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Puanları
0
Yaş
36

TOGG'dan 'dolandırıcılık' açıklaması​

Şirketten yapılan açıklamada, TOGG'un hisse senetlerini sattığına yönelik 'yatırım fırsatı' duyurularının dikkate alınmaması, bunların şirketle bir ilgisi olmadığı yönünde uyarıda bulunuldu.

Genelde yerli otomobille ya da üretileceği Gemlik tesisiyle ilgili yeni gelişmeleri öğrendiğimiz Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'ndan (TOGG) bugün farklı bir açıklama geldi. Yapılan açıklamada şirketin adını kullanarak yapılan dolandırıcılık girişimlerine karşı uyarıda bulunuldu.

TOGG'un özellikle yurt dışında yaşayanların hedeflendiği dolandırıcılık girişimleriyle ilgili açıklaması şöyle:

"Çeşitli sosyal medya platformlarında çıkan ve özellikle yurt dışında yaşayan yurttaşlarımızı hedefleyen ‘yatırım fırsatı’ duyurularının gerçekliği bulunmayıp TOGG ile herhangi bir bağlantısı yoktur, tamamen dolandırıcılık amacı taşımaktadır. TOGG hakkındaki tüm gelişmeleri lütfen sadece internet sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz"
Şu durumda dolandırıcıların başarılı olup olamadığı ya da kaç kişinin dolandırıldığıyla ilgili bilgi bulunmuyor. Öte yandan bu gibi konularda sadece şirketin resmi hesaplarına güvenmekte büyük fayda var.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Son Konular

Üst