Web Analytics

Türkiye'nin TOGG Destek Forumu!

Yerli otomomobil TOGG'a dair merak ettiğiniz ne varsa hemen foruma üye olup topluluğa soru sorabilirsiniz!
  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

Togg’un Trafikteki Sürüş Testlerinden Yeni Video Geldi

Kabus34

Üye
Katılım
25 Eki 2022
Mesajlar
43
Aldığı Beğeni
0
Puanları
0
Yaş
43
Türkiye’nin yerli ve milli otomobili Togg hakkında gün geçtikçe yeni bilgiler ve haberler ortaya çıkıyor. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Togg’un şarj cihazları Trugo ağının 81 ilde kuruluma hazır olduğu paylaşılmıştı. Geçtiğimiz günlerde Tuncay Özilhan’ın Togg fiyatı hakkındaki açıklamasının ardından da Togg’un resmi Twitter hesabından bir açıklama yapılarak aracın muhtemel fiyatı ve diğer iddiaların tamamen asılsız olduğu açıklanmıştı.

Bugün ise Togg’un resmi Twitter hesabından yeni bir paylaşım yapıldı ve yayınlanan videoda aracın trafikteki testlerinden görüntüler paylaşıldı.

Togg güvenlik araçları eşliğinde trafikte

Paylaşılan videoda 2 adet Togg otomobilinin güvenlik araçları eşliğinde trafikte yapılan testleri mevcut. Video hakkında yapılan açıklamada ise “Tüm güvenlik önlemlerimizi alarak gerçek yol koşullarında yaptığımız kullanıcı deneyimi testlerimiz planlarımız doğrultusunda devam ediyor.” ifadeleri yer aldı.

Hatırlarsanız geçtiğimiz aylarda da Togg’un akşam saatlerinde trafikteki bir test sürüşünden görüntüler paylaşılmıştı. Ancak bu görüntülerde herhangi bir güvenlik aracı yer almıyordu. Daha sonrasında paylaşılan başka bir videoda da araç, yine akşam saatlerinde test edilirken görüntülenmişti.

Geçtiğimiz ayın başlarında da Togg’un “Çin’den araklandığı” iddia edilmişti ve sosyal medya bu iddianın ardından ikiye bölünmüştü.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Üst