Web Analytics
Neler yeni
  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

Yerli Üretim Togg’un Motor Gücüne Dair Detaylar

TOGGTR

Üye
Katılım
28 Ocak 2023
Mesajlar
20
Aldığı Beğeni
4
Togg motor gücü hakkında yapılan açıklamalara göre, birbirinden farklı iki konfigürasyonla satışa sunulacağı belirtilmektedir. Togg modelinin üst modelinde Farasis üretimi olan kesecik hücrelerinin kullanılacağına dair bilgiler verilmiştir. Bu keseciklerin 88,5 kW kapasiteli bir batarya ve 420 beygir gücünde çift motor bir güç grubunun kullanılacağı da açıklamalar arasında yer almaktadır. Menzil ve hızlı şarj konusunda belirli bir çizgi çeken marka, 300 ve 500 km şeklinde menzil sunan iki farklı batarya seçeneğiyle satışa sunulacaktır.

Bu bataryaların yaklaşık olarak 25 dakikalık bir süreçte, %80 oranında şarj olabildiği belirtilmektedir. Aracın motor gücünün 150 kW arkadan çekişli ve 300 kW dört çeker olarak iki ayrı motor seçeneğine sahip olduğu ifade edilmektedir.

1676745439868.jpeg


Togg Marka Aracının Motor Özellikleri

Togg motor gücü hakkında detaylar belli oldukça, ülkemizden ve dünyadan araca olan ilginin daha da arttığı gözlemlenebilmektedir. Togg’un motoruyla ilgili tüm ayrıntılar şu şekilde verilmiştir;

  • Parmanent Magnet Synchronous motor
  • Dört çeker sürüş sistemi
  • Çift motor
  • 400 HP motor gücü
  • Nm Tork
  • 18 km/h azami hız
200-400 arasında beygir gücü sunan aracın, yarım saat içinde yarıdan fazla şarj olması da motor gücüne dair ifadeleri desteklemektedir. 300 kW gücündeki şarj cihazlarının tüm iller için hazır olduğu, bu sürecin hızlılığı konusunda ne kadar detaylı çalışıldığını göstermektedir. Aracın aynı zamanda evden de şarj edilmesi, kullanıcılar için oldukça büyük bir konfor s
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Mesajlar

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.