Web Analytics
Ticaret Bakanı Mehmet Muş, tercihini Togg'dan yana kullandı! | Türkiye'nin TOGG Forumu!

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, tercihini Togg'dan yana kullandı!

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

Mehmet ÖZCAN

Yönetici
Admin
Katılım
29 Nis 2021
Mesajlar
252
Çözümler
4
Aldığı Beğeni
17
Ticaret Bakanı Mehmet Muş, tercihini Togg'dan yana kullandı!.jpg


Ticaret Bakanı Mehmet Muş’un Togg tercihi, basında büyük yankı uyandırdı. Anadolu Ajans tarafından düzenlenmiş olan “Yılın Fotoğrafları” isimli fotoğraf yarışmasında oy kullanan Ticaret Bakanı Mehmet Muş, resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşmış olduğu bir video ile tercihlerini sosyal medya kullanıcıları ile paylaştı.

Anadolu Ajans muhabirlerinin ve diğer fotoğraf muhabirlerinin bir yıl boyunca çekmiş oldukları fotoğrafların bir araya getirilerek düzenlenmiş olan Yılın Fotoğrafları isimli fotoğraf yarışması, Ticaret Bakanı Mehmet Muş’un da gündemine girdi. Birçok farklı kategori altında yer alan yüzlerce fotoğraf, katılımcıların beğenilerine sunuldu. Fotoğrafları tek tek inceleyen Bakan Muş, yarışmanın “haber” kategorisi için Sergen Sezgin tarafından çekilmiş olan “Togg’un İlk Yolculuğu” isimli fotoğrafa oy verdi.

Bakan Muş’un Yılın Fotoğrafları Yarışması Oyları Belli Oldu!


Bakan Muş’un Yılın Fotoğrafları Yarışması Oyları Belli Oldu!.jpg


Yılın Fotoğrafları yarışması
içerisinde yer alan farklı kategoriler için de oy kullanan Ticaret Bakanı Mehmet Muş, tercihlerini yine kamuoyu ile paylaştı. “Çevre ve Yaşam” kategorisinde Pankai Nangia tarafından çekilmiş olan “Yeni Yıl Neler Getirecek?” isimli fotoğrafa oy veren Bakan Muş, “Spor” kategorisinde oyunu Aytaç Ünal tarafından çekilmiş olan “Merve’nin Servisi” isimli fotoğraftan yana kullandı.

Anadolu Ajansı’nı Tebrik Etti!

Anadolu Ajansı tarafından düzenlenmiş olan Yılın Fotoğrafları isimli fotoğraf yarışmasına katılarak sisteme yüklenmiş olan tüm fotoğrafları tek tek inceleyen Ticaret Bakanı Mehmet Muş, o anları Twitter hesabından yayınladı. Oylamanın ardından yarışmaya ilişkin açıklamalarda bulunan Bakan Muş, şu ifadeleri kullandı: “Öncelikle Anadolu Ajansı’nı tebrik ediyor. Her sene olduğu gibi bu sene de yine çok güzel kareler yakalamış. Anadolu Ajansı bizim göz bebeğimiz. Çalışmalarını yakından takip ediyor ve takdir ediyorum. Olaylara çok profesyonel yaklaştığını görüyorum. Yine çok özel kareler var. Bu karelerin her biri çok anlam taşıyor. Her bir kare için belki de onlarca kitap yazılabilir. Ancak Anadolu Ajansı bir karede tüm bu anlamı yakalayabilmiş. Bu sebep ile fotoğrafları çekmiş olan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Sizlere de başarılar diliyorum.”

Tokat Valisi De Oyunu Kullanmıştı!

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu da Anadolu Ajansı tarafından düzenlenmiş olan “Yılın Fotoğrafları” isimli fotoğraf yarışmasında oy kullanmış ve o anları tıpkı Ticaret Bakanı Mehmet Muş gibi sosyal medya hesabı üzerinden kamuoyu ile paylaşmıştı. 2022 yılı içerisinde Anadolu Ajansı muhabirleri ve diğer fotoğraf muhabirleri tarafından çekilmiş olan yüzlerce fotoğrafı tek tek inceleyen Vali Numan Hatipoğlu, “haber” kategorisinde Emre Yorulmaz tarafından çekilmiş olan “Togg’un İlk Yolculuğu” isimli fotoğrafa oy vermişti.

Yarışmanın “Çevre ve Yaşam” kategorisi için Şebnem Coşkun tarafından çekilmiş olan “Gün Işığı Ağlar” isimli fotoğraf karesi için oy kullanan Vali Numan Hatipoğlu, “Spor” kategorisinde ise Elif Öztürk Özöncü tarafından çekilmiş olan “Şampiyonlar” isimli kareye oy vermişti.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Üst