Web Analytics
Yerli otomobilin bataryası kaç liraya dolacak? | Türkiye'nin TOGG Forumu!

Yerli otomobilin bataryası kaç liraya dolacak?

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
35

Yerli otomobilin bataryası kaç liraya dolacak?​

  • Yerli otomobil ile ilgili bu günkü haberimizde Yerli otomobilin bataryası kaç liraya dolacak? Yerli Otomobil Şarj Dolum İstasyonları ne zaman yapılacak? konusuna değinmek istedik. Şu an bu konu yerli otomobilin en merak edilen konusu diyebilirim. Malum yakıt fiyatlarının fazla olmasından dolayı bu sorunun cevabı çok merak edilmektedir.

    Yerli otomobilin bataryası kaç liraya dolacak?​

    Değerli teknoloji meraklıları bu gün sizler için araştırmalarımız sonucu merak edilen soru olan Yerli otomobilin bataryası ne kadara dolacak? bunu sizlere açıklayacağız. Tanıtımı gerçekleşen yerli arabamızın büyük ilgi görmesinden ve elektrikli olmasından sonra bir soru ortaya çıktı. TOGG yönetim kurulunun açıklamasından sonra da sizlere bu net rakamı belirtmek istedim. TOGG açıklamasına göre Yerli otomobilin bataryası kaç liraya dolacak? sorusunun cevabı 60 TL'dir. Evet yanlış duymadınız. Yaklaşık bir dolum ile Elektrikli üretilecek olarak yerli aracımız tam 500 KM mesafeye kadar gidebilecek. Bu mesafeye ise ortalama 60 TL ye dolan bir elektrik ile ulaşabilecektir. Şimdi hemen hemen yerli otomobili bekleyen herkesin aklında bu soru mevcut. Malum benzin ve dizel yakıtın fiyatlarının fazla olmasından dolayı elektrikli otomobiller ön plana çıkmıştı. Yerli otomobil için de çağı yakalamak adına elektrikli olarak üretimi yapılması kararı alınmıştı. Bu yüzden de tanıtımı gerçekleşen arabamız SUV olarak full elektrikli olarak üretilmişti. Hatta Doğuştan Elektrikli üretilen ilk otomobil olarak nitelendirildi. Bizde bu sorunun cevabı olarak da sizlere 60 TL cevabını bulduk. Yani yerli otomobil tam olarak 60 TL ye dolacaktır. Bu ortalama bir değer olarak verilmiş bir rakamdır.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Son Mesajlar

Üst