Web Analytics
Yerli otomobilin bataryası kaç dakikada dolacak? | Türkiye'nin TOGG Forumu!

Yerli otomobilin bataryası kaç dakikada dolacak?

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
35
Yerli otomobilin bataryası kaç dakikada dolacak? Yerli otomobil bataryası hızlı dolacak mı? İşte yerli otomobilin bataryasının dolum süresi ne kadar? Sorularını sizlere yanıtlayacağım. Yerli otomobilin teknik dizaynı ve özellikler yavaş yavaş ortaya çıkarken merak edilenlerden birisi de Yerli otomobilin bataryası kaç dakikada dolacak? sorusu oldu. Önceki yazımızda Yerli otomobil dolu batarya ile kaç KM gidiyor? konusu ve Yerli otomobilin bataryası kaç liraya dolacak? konusunu anlatmıştık. Bu gün de Yerli otomobil bataryası hızlı dolacak mı? sorusuna yanıt vereceğiz.

Yerli otomobilin bataryası kaç dakikada dolacak?​

Değerli yerliotomobil.org takipçileri Yerli otomobil bataryası hızlı dolacak mı? merak edilen bu soruyu sizlere açıklıyorum. Yerli otomobilde çeşitli detaylar ve özellikler ilginç ve gayet ekonomik olacağı söylenirken yen gelen bir haber duyanları sevindirdi desek yeridir. Şimdi sorumuz olan Yerli otomobilin bataryası kaç dakikada dolacak? sorusunun cevabını veriyorum. İşte yerli otomobilin bataryasının dolum süresi ne kadar? Bunun cevabına; Yerli otomobilin bataryası tam olarak 30 dakika da yüzde 100 seviyesine kadar dolacaktır. Söylenen bu dakika şu anki elektrikli otomobillerde en maximum seviyeler diyebilirim. Gerçekten de gayet iyi bir zaman diyebiliriz. Yani 500 KM de biten şarj için bir petrolde yarım saat sigara molası ve çay molası verirken sadece 60 TL verirken bir kez daha 500 KM yolculuk yapabileceksiniz. Yanlış duymadınız tam 60 TL ye yarım saat yani 30 dakika bekleyerek yeniden aracınızla bu dolu batarya ile 500 KM yolculuk yapacaksınız. Gayet iyi bir rakamlar sanki bir araya gelmiş de diyebiliriz. Hem uygun zamanda dolan batarya, uygun fiyata ve en uzak KM ye gidebilecek bir araç yapılması muhtemel diyebiliriz. Yani hem zamandan hem paradan hem de mesafeden tasarruf emiş olacaksınız diğer elektrikli otomobiller ve akaryakıtla çalışan otomobillere nazaran. İşte yerli otomobilin bataryasının dolum süresi ne kadar? Yerli otomobil bataryası hızlı dolacak mı? Yerli otomobilin bataryası kaç dakikada dolacak? soruları şu anda herkesin merak ettiği sorulardı. Bu yazımızda sizlere bu konunun netleşmiş olan detaylarını sundum. Yerli otomobil TOGG için belirlenen özellikler bu şekildedir. Devrin Aracı olarak nitelendirilen TOGG aracı için ilerleyen zamanda markalaşma sürecine nasıl girerler. Markanın ismi ne olur şu an henüz bilinmese de TOGG kalma ihtimali de olduğu için
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Üst