Web Analytics
TOGG otomatik mi yoksa manuel mi? | Türkiye'nin TOGG Forumu!

Soru TOGG otomatik mi yoksa manuel mi?

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
35
Yerli otomobilimiz TOGG otomatik mi? Yerli otomobil de nasıl bir şanzıman kullanılacak? TOGG Manuel mi olacak yoksa otomatik mi? Bu merak edilen detayları sizlere sunacağız. Öncelikle yerli otomobil nedir merak edenler için eskiden yazdığımız yazımızı ziyaret edebilir detaylarıyla beraber öğrenebilirsiniz. Değerli okurlarımız. Yerli otomobil TOGG 5 büyük firma girişimi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimi ve desteğiyle ortaya çıkarılmış fikri mülkiyeti %100 bize ait olan yerli otomobil girişimimizdir. Baya güzel şık ve tasarımı özgün bir prototip araçtır. Seri üretime henüz geçmemiş fakat fabrika yapımı devam etmektedir.

Merak edenler ise yerli otomobil sitesindeki canlı yayını ziyaret ederek fabrika yapım aşamasına bakabilirler. Bizim en son yazdığımız Yerli Otomobil Fabrikası Son Durum Bilgisi? 2021 yazımızı da inceleyebilirsiniz. Zaten TOGG genel özellikleri genel hatlarıyla bilinmektedir. Fakat bu soru da merak edilmektedir. TOGG otomatik mi? Manuel mi? bu soruyu sizlere hazırlayacağız. TOGG prototipi otomatik olarak üretilmiştir. Bu araçların otomatik üretileceği öngörülüyor. Ama ilerleyen zamanda seri üretim ve diğer aşamalar tamamlandıktan sonra ekonomik araç için üretilebilir. Ama şu anlık böyle bir bilgi bulunmuyor. Çünkü elektrikli otomobillerde manuel şanzıman kullanılırsa şarj mesafesi ve batarya sıkıntıları uzun vadede gösterebilir. Bu yüzden hem sedan hem de SUV olan yerli otomobil TOGG otomatik şanzıman seçeneğine sahiptir. TOGG ile ilgili soru ve cevaplara ulaşmak için TOGG Forum sitemize bakabilirsiniz. Daha fazla detay için ise Elektrikli otomobil TOGG özellikleri ve tanıtımı
 

cnmc

Üye
Katılım
24 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
1
Yaş
33
nasıl ki araçlar artık elektrikli olmaya başladı bir süre sonra araçlar artık otomatik olmaya başlayacak bana göre otomatik.
 

developer

Üye
Katılım
24 Ocak 2023
Mesajlar
3
Aldığı Beğeni
5
Yaş
31
otomatik
 

01muallim

Üye
Katılım
24 Ocak 2023
Mesajlar
3
Aldığı Beğeni
3
Yaş
33
Elektrikli araçlarda manuel vites var mi diye merak ettiğimdir.
 

Mehmet

Yönetici
Admin
Katılım
29 Nis 2021
Mesajlar
254
Çözümler
4
Aldığı Beğeni
17
@01muallim, yani hiç sanmıyorum hiç te görmedim manuel vites elektrkli bir araç. :unsure:
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Üst