Web Analytics
Togg Otomatik Şekilde Park Edebilecek | TOGG Destek Forumu!

Togg Otomatik Şekilde Park Edebilecek

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
35

Otomatik Park Özelliği Beğeni Topladı

Yeni Togg C-Sedan konsept otomobilin otonom sürüş teknikleri otomobilin kendi kendine park etmesini sağlıyor. Akıllı mobilite cihazı olarak da adlandırılan Togg C-sedan, boyutlarına uygun bir park yeri bulunca bunu sensörler vasıtası ile algılıyor ve tek tuşla park yerine kendi kendine park edebiliyor. Togg C-Sedan modelinin, 2023 yılında yollarda olması planlanan Togg C-Suv modelinden 18 ay sonra piyasaya sürüleceği ilan edildi.

Türkiye’de milyonlarca vatandaşın beklediği yerli otomobilde öne çıkan özellikler bulunuyor. Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (Togg) marka adıyla 2023 yılından itibaren yollarda görmeye başlayacağımız yerli otomobil son olarak ABD’de dünya sahnesine çıktı. İlk defa uluslararası bir fuarda kendine yer bulan Togg tanıtımını CEO Gürcan Karakaş Yaptı. Türkiye’nin mobilite alanında hizmet veren küresel teknoloji markası Togg, CES 2022 fuarında C-sedan modelini tanıttı. Dünyanın en popüler tüketici elektroniği fuarında adından söz ettirmeyi başaran Togg’un sahip olduğu bazı özellikler ise adeta parmak ısırttı. C-sedan modelindeki yeni konsept aracı ile fuarda yer alan Togg için dünya otomotiv basınında dikkat çekici ifadeler kullanılmıştı.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst