Web Analytics
Togg En İyi 20 Marka Arasına Girdi | Türkiye'nin TOGG Forumu!

Togg En İyi 20 Marka Arasına Girdi

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
35

Togg En İyi 20 Marka Arasına Girdi​


Türkiye’de milyonlarca vatandaşın merakla beklediği yerli elektrikli otomobil Togg, yine gündemdeki yerini koruyan bir haberle sosyal medyayı salladı. Togg resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre elektrikli otomobil sektörünün saygın yayın organı Exhibitor değerlendirmesi paylaşıldı. Exhibitor, 2300 katılımcı arasından CES fuarının en iyi 20 markası listesinde yerli otomobil Togg’a da yer ayırdı. Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (Togg) marka adını taşıyan yerli elektrikli otomobil, CES fuarının gözdelerinden biri oldu. ABD’nin Las Vegas kentinde 5 Ocak tarihinde gerçekleştirilen Tüketici Elektroniği Fuarı’na (CES) katılan Togg, burada ilk defa dünya sahnesinde tanıtım fırsatı elde etmişti. Yeni yapılan açıklamaya göre Togg, CES fuarının en iyi 20 markasından biri olarak seçildi. Bu açıklama Togg Twitter hesabından yapıldı ve sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Togg CEO'sundan Önemli Açıklamalar


CES 2022 fuarına katılan Togg, bu sayede uluslararası arenada ilk kez boy göstererek lansmanını yapmıştı. Togg CEO’su Gürcan Karakaş, klasik bir otomobil şirketi olmadıklarını belirterek bu fuarda dikkat çeken bir sunum gerçekleştirdi. “Değişen kullanıcı beklentileri doğrultusunda telefonda yaşanan dönüşüm, bugün otomotivde yaşanıyor. Yakın gelecekte büyük olan değil daha çevik, yaratıcı, iş birliğine açık, kullanıcı odaklı organizasyonlar başarılı olacak. Bu yarışta biz de varız. Üstelik avantajlıyız çünkü biz bu dünyanın içine doğduk.” diyen Togg CEO’sunun bu açıklamalarında ne kadar haklı olduğu tescil edildi. Togg, CES 2022 fuarının en iyi 20 markası arasında gösterildi.

Togg 2030 Hedefleri Ses Getirdi

Yerli otomobil Togg markası altında 2030 yılına kadar 5 farklı segmentte 1 milyon adet araç üretilecek. Bu konuyla ilgili konuşma yapan Togg CEO’su Gürcan Karakaş, “2022 sonunda ilk aracımızı banttan indireceğiz. 2023’ün ilk çeyreğinde C segmentindeki ilk aracımız SUV pazara çıkacak. Otomobilimiz, doğuştan elektrikli ilk SUV olacak. Ardından sedan ve hatchback modelleri üretime girecek. Takip eden yıllarda B - SUV ve C - MPV’nin de katılmasıyla 5 modellik ürün gamı tamamlanacak.” ifadelerini kullandı. Yıl sonunda üretim bandından indirilmesi beklenen yerli otomobil Togg vatandaşlarda heyecan yaratmaya devam ediyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Mesajlar

Üst