Web Analytics
Togg C-SUV modeli hangi renklerde olacak? Türkiye'nin renklerinden esinlenen yeni Togg C-SUV'un renkleri | Türkiye'nin TOGG Forumu!

Togg C-SUV modeli hangi renklerde olacak? Türkiye'nin renklerinden esinlenen yeni Togg C-SUV'un renkleri

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

Mehmet ÖZCAN

Yönetici
Admin
Katılım
29 Nis 2021
Mesajlar
252
Çözümler
4
Aldığı Beğeni
17

Togg'un C-SUV modelinin renkleri belli oldu. Türkiye'nin yerli otomobili Togg 2023 yılının ilk aylarında ilk elektrikli akıllı otomobili C-SUV'u pazara sunacak. Merakla beklenen Togg C-SUV modelinin renkleri Togg'un resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşıldı. Türkiye'nin renklerinden ilham aldığını belirten Togg 6 farklı renk sundu. İşte Togg C-SUV modelinin renkleri...​

1667126692670.png


Türkiye'nin akıllı otomobili Togg, "Anadolu", "Gemlik", "Oltu", "Kula", "Kapadokya" ve "Pamukkale" isimlerini taşıyan "Türkiye’nin Renkleri" temasıyla 6 farklı renk modelini paylaştı. İlgiyle takip edilen Togg yerli otomobil elektrikli modeli olan C-SUV içii-n belirlenen renklerin görsellerini yayınladı.

TOGG C-SUV MODELİNİN RENKLERİ BELLİ OLDU!​

Yerli ve milli otomobil Togg'un C-SUV modelinin renkleri belirlendi. Togg resmi Twitter hesabı üzerinden otomobillerin belli olan renkleri ile görsellerini paylaştı.

Togg paylaşımında, "2023 yılının ilk çeyreğinde pazara sunacağımız doğuştan elektrikli ilk akıllı cihazımız C SUV’da “Türkiye’nin Renkleri”ni sizlerle buluşturacağız." şeklinde yazdı.

Togg, Türkiye’nin büyüleyici güzelliklerinden ilham alarak tasarlanan otomobilin dış renklerine "Anadolu", "Gemlik", "Oltu", "Kula", "Kapadokya" ve "Pamukkale" isimlerini verdi.

TOGG C-SUV'UN RENKLERİ NASIL OLACAK?​

Togg'un paylaştığı C-SUV modelinin renkleri;

Kampüsümüzün de yer aldığı Gemlik’in zeytin ağaçlarının gölgesindeki mavi suları...

Togg'un renkleri belli oldu


Anadolu topraklarındaki cana yakınlık ve tutkuyu yansıtan kırmızıyı…

Togg'un renkleri belli oldu


Oltu taşının göz alıcı siyahlığını, parlak dokusunu, sağlam yapısını…

Togg'un renkleri belli oldu


Kula’nın doğal yapısı, kayaçları ve vadileriyle yerkürenin milyonlarca yıllık geçmişini günümüze taşıyan gri ihtişamını…

Togg'un renkleri belli oldu


Kapadokya’nın olağanüstü güzellikteki doğa harikası peri bacalarının toprak ve kum bejini…

Togg'un renkleri belli oldu


Pamukkale travertenlerinin göz kamaştıran beyazlığını, C-SUV’un dış renklerinde buluşturduk…

Togg'un renkleri belli oldu
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Mesajlar

Üst