Web Analytics
Vakıf Katılım: Togg için uygun finansman desteğine hazırız | TOGG Destek Forumu!

Vakıf Katılım: Togg için uygun finansman desteğine hazırız

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
35

Vakıf Katılım: Togg için uygun finansman desteğine hazırız​

Vakıf Katılım, 2023’ten itibaren kullanıcılarına teslim edilecek yerli otomobil Togg’a rahat ulaşım için uygun maliyetli finansman desteğine hazır olduğunu açıkladı.​

Bankadan yapılan açıklamaya göre, Vakıf Katılım, fikri ve sınai mülkiyeti yüzde 100 Türkiye’ye ait olan yerli otomobil Togg’u satın almak isteyenler için uygun maliyetli finansman desteği için hazırlıklara başladığını duyurdu.
Açıklamada görüşlerine yer verilen Vakıf Katılım Genel Müdürü Osman Çelik, 29 Ekim’de Gemlik’teki kampüste Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı törenle banttan inen Togg’un her Türk gibi kendilerini de çok heyecanlandırdığını belirterek, şunları kaydetti:
“Vakıf Katılım olarak başından beri bu önemli milli projeyi heyecanla izliyorduk. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da seri üretime geçiş için düzenlenen törende işaret ettiği üzere Togg’a vatandaşlarımızın rahat ulaşması için uygun maliyetli finansman desteği sunacağımızı büyük bir mutlulukla belirtiyorum.
2023 yılının ilk çeyreğinde satışa çıkacak olan bu akıllı cihazın satış fiyatının ve satış tarihinin netleşmesiyle birlikte biz de uygun finansal koşullarda taşıt finansmanı paketlerimizi açıklayacağız. Vakıf Katılım olarak vatandaşlarımızın Togg’a en uygun finansal koşullarda sahip olabilmeleri için biz de elimizi taşın altına koyacağız.”
Çelik, kalkınmanın ancak birlik, beraberlik, dayanışma ruhu ve paylaşmakla mümkün olabileceğini aktararak, Togg’da olduğu gibi milli projeleri desteklemeye güçlü bir şekilde devam edeceklerini bildirdi.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Son Konular

Geri
Üst