Web Analytics
Togg müjdeyi verdi! Şarj istasyonlarının adresi belli oldu | Türkiye'nin TOGG Forumu!

Togg müjdeyi verdi! Şarj istasyonlarının adresi belli oldu

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

Kabus34

Üye
Katılım
25 Eki 2022
Mesajlar
43
Aldığı Beğeni
0
Yaş
42
togg-mujdeyi-verdi-sarj-istasyonlarinin-adres-15370466_amp.jpg

Togg, 10 gün sonra yeni C-SUV elektrikli ve yerli otomobilinin seri üretimine başlayacak. Fakat bir yandan da Trugo ile hızlı şarj istasyonu kurulum sürecini yürütüyor. Bugün ise Togg ve Shell arasında yeni bir anlaşma imzalandı.

Togg, 600 adet Trugo hızlı şarj istasyonunu 81 ildeki 400 Shell şubesine yerleştirecek!

Togg, bu ayın başında ilk Trugo şarj istasyonunun kurulumunu tamamladı. Bolu'da açılacak olan bu istasyonun şu an için 12 aracı aynı anda şarj edebilecek Star Charge tarafından üretilen 6 adet şarj ünitesi olduğunu biliyoruz. ShiftDelete.Net kurucusu Hakkı Alkan'ın bu istasyona olan ziyaretini aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.togg-trugo-hizli-sarj-istasyonu-180kw-300-kw-1.webp
Buna ek olarak, Togg'un eş ortaklarından Zorlu Holding'in çatısı altındaki Vestel tarafından da Trugo için üretilen onlarca şarj istasyonunun teslim edildiğini gördük. Tabii bu kadar değil. Zira çok daha güçlü bir şarj istasyonunun olduğu ortaya çıktı.Siemens tarafından üretilen bu istasyonlar 180 kW değil, tam 300 kW DC hızlı şarj desteği sunuyor. Bu sayede yalnızca otomobiller değil, elektrikli kamyon ve tır gibi büyük ticari araçlar da faydalanabilecek. Yani Togg'un istasyon konusunu şimdiden tamamladığını görüyoruz.

Fakat bu ünitelerin nereye kurulacağı yönünde bir bilinmezlik vardı. Bugün itibariyle bu konuya da açıklık getirildi. Togg, Shell ile anlaşma sağladıklarını açıkladı. Bu doğrultuda 600'den fazla yüksek performanslı Trugo şarj cihazı 81 ildeki 400 Shell noktasında kullanıcılara hizmet verecek.togg-trugo-hizli-sarj-istasyonu-180kw-300-kw-2.webp
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular Forum Tarih
Moderator TOGG Genel 0 35
Moderator TOGG Genel 0 41
Moderator TOGG Genel 0 45
Moderator TOGG Genel 0 40
Moderator TOGG Genel 0 27

Benzer konular

Son Mesajlar

Üst