Web Analytics
Togg Mobilite Hızlandırma Programı Duyurusu Geldi | Türkiye'nin TOGG Forumu!

Togg Mobilite Hızlandırma Programı Duyurusu Geldi

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
35

Mobilite Hızlandırma Programı Duyurusu Geldi


Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (Togg) marka adıyla yerli elektrikli otomobil üretimi tüm hızıyla devam ediyor. Milyonlarca vatandaşın yakından takip ettiği ve bu yılın sonunda heyecanla beklediği Togg hakkında yeni gelişmeler yaşanıyor. Togg, son dönemde “Mobilite Hızlandırma Programı” ile adından sık sık söz ettiriyor. Yerli otomobil projesini 2022 yılının sonunda hayata geçirmeye hazırlanan Togg, bir yandan da teknolojik gelişmelere ağırlık veriyor. Togg, son olarak mobilite hızlandırma programı ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Togg, 2023 yılının ilk aylarında SUV modeli ile yollardaki yerini alacak. Bursa’nın Gemlik ilçesinde kurulan yerli elektrikli otomobil fabrikasındaki çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.


Milyonlarca vatandaşın heyecanla beklediği Togg, 2023 yılının ilk aylarında piyasaya sürülecek. Marka hakkında tüm gelişmeleri yakından takip edenlere son olarak dikkat çekici bir duyuru yapıldı. Togg resmi sosyal medya hesabından yapılan paylaşım sosyal medyada büyük ilgi gördü. Paylaşımda Togg’un mobilite hızlandırma programına dikkat çekildi. Geniş bir takipçi kitlesi bulunan Togg resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda “Geleceğin mobilite ekosistemi nasıl olacak? Merak eden, mobilite ekosistem üzerine çalışan ve fikir geliştirenleri Bilişim Vadisi ile birlikte hazırladığımız Mobilite Hızlandırma Programına davet ediyoruz.” ifadelerine yer verildi. Togg ve mobilite hızlandırma programı duyurusu, vatandaşlarda heyecan yaratırken, yerli otomobil Togg’un satış fiyatı bir kez daha gündeme geldi.
  • Togg Fiyatı Ne Kadar Olacak?
Sosyal medya kullanıcılarının beğeni ve yorum yağmuruna tuttukları Togg paylaşımı altında yerli otomobilin fiyatı bir kez daha gündeme geldi. Togg Twitter hesabı son paylaşımda mobilite hızlandırma programına son başvuru tarihinin 13 Mart 2022 olduğunu duyurdu. Yeni dönem için herkesin fikirlerine ihtiyaç duyduklarını belirten şirket, Mobilite Hızlandırma Programı için bazı başvuru kriterleri sıraladı. Togg tarafından çok sayıda mentör ile desteklenecek Mobilite Hızlandırma Programı ile geleceğin ulaşım ve mobilite altyapılarının çok yaratıcı projelere ev sahipliği yapması bekleniyor. Bu gelişmeler sektörde heyecan yaratırken, Togg fiyatı hakkında henüz net bir açıklama gelmedi. Togg’un fiyatı 2023 yılında piyasaya sürüldüğünde belli olacak.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Üst