Web Analytics
Togg futbol maçlarında sergilensin | TOGG Destek Forumu!

Togg futbol maçlarında sergilensin

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
35
"Togg futbol maçlarında sergilensin" önerisi

Kırıkkale'de yaşayan engelli bir kişi de Togg'un engelliler için bir umut ışığı olduğunu aktardı. Mersin'deki omurilik felçli bir vatandaş Togg satın alma arzusunu iletti.

Ankara'da yaşayan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezunu bir öğrenci, Türkiye'ye ve Türk milletine katkıda bulunmak amacıyla Togg'un üretiminde yer almak istediğini kaydederek CİMER'e, "Cumhurbaşkanı'mızın gençlerin yanında olduğunu biliyorum. 18 yaşında hayalleri olan bir gencim. Reis'ten burs istemiyorum, çalışıp iş gücüne katkıda bulunmak istiyorum." mesajını iletti.

Togg'un renklerine yönelik önerilere yer verilen bir başvuruda ise Togg'un İznik çinisi mavisi renginde de üretiminin yapılması talep edildi.

Bir başvuruda Togg'un futbol takımlarının sponsoru olması, takım formalarının üstünde Togg'un ambleminin ve isminin yer alması, uluslararası müsabakalarda ise Togg'un sergilenmesi önerildi.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst