Web Analytics

Türkiye'nin TOGG Destek Forumu!

Yerli otomomobil TOGG'a dair merak ettiğiniz ne varsa hemen foruma üye olup topluluğa soru sorabilirsiniz!
  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

Togg CY Vision Teknolojisi Kullanılacak

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Puanları
0
Yaş
36
Vatandaşların heyecanla beklediği yerli otomobil Togg ile ilgili önemli detaylar gelmeye devam ediyor. Togg ile ilk kez kullanılacak yeni nesil teknolojilerden biri olan CY Vision, büyük ilgi görüyor. Yazılım tabanlı holografik araç bilgi sistemi ile Togg kendi sınıfındaki satışlarda rakiplerinin önüne geçebilecek. İlk olarak Togg tarafından kullanılması planlanan sistem, sürücünün ihtiyacı olan bütün bilgiyi sürücünün baktığı yöne yansıtıyor. Togg araçlarında göreceğimiz CY Vision, pek çok bilgiyi sürücüye ileterek araç sürmeyi hem güvenli hem de keyifli bir hale getiriyor. Sis, yağmur ve ışığın az olduğu ortamlarda bile araç sürmeyi kolaylaştıran bu teknolojinin ilk olarak Togg ile piyasaya sürülmesi gündemde. Sürücü tarafından kolay anlaşılır ve kolay erişilebilir görseller ile gerekli bilgilendirme sağlanmış oluyor.

Togg CY Vision Teknolojisi


Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (Togg) marka adıyla piyasaya sürülmesi beklenen yerli otomobil, büyük bir heyecanla takip ediliyor. CY Vision isimli holografik araç bilgi sistemini ilk defa kullanması planlanan Togg sayesinde otomobil sürmek çok keyifli ve güvenli bir hal alacak. Sistemin başlıca özellikleri arasında azaltılmış yol dışı kalma süresi de dikkat çekiyor. Tehlikelerin, tabelaların ve yol işaretlerinin vurgulanarak gösterilmesi sayesinde de araç sürücüsü güvenli sürüşünü aksatmadan devam ettirebiliyor. Yardımlı veya otonom sürüş esnasında daha hızlı tepki süresi, bu sistemin en önemli avantajlarından biri olarak öne çıkıyor. Sistemin Togg C-Sedan ve Togg C-SUV modellerinin en yüksek donanımlı versiyonlarında bulunması planlanıyor.

 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular Forum Tarih
Mehmet TOGG Genel 0 93
Mehmet TOGG Genel 0 70
Mehmet TOGG Genel 0 79
Mehmet TOGG Genel 0 59
Mehmet TOGG Genel 0 67

Benzer konular

Son Konular

Üst