Web Analytics
Neler yeni
  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

Togg batarya garantisi süresi kaç yıl?

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
36

Togg batarya garantisi süresi kaç yıl?​

Bu konumuzda Togg batarya garantisi süresi kaç yıl? Batarya teknolojisi sağlam mı? Bu konulara değineceğiz. Gelin hep birlikte cevaba bakalım.

Geçtiğimiz konumuzda da bahsettiğimiz gibi pil elektrikli araçlarda en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Elektrikli araç almadan önce detaylı bakacağımız ilk yeri batarya kalitesi ve batarya garantisi süresidir. Bu tüm elektrikli otomobiller için aynı derecede öneme sahiptir. Keza Togg için de bu konu önemlidir.

Togg için cevabımız şu şekildedir. Bilindiği üzere en az 190 bin km ve 8 yıla kadar bataryalara garanti vermektedir. Bu da demek oluyor ki buradan sonra yavaş yavaş performans düşüklüğü sağlayabilir. Yani batarya süresi ise 20 yıla kadar dayanmaktadır. Firmalar ise 8 yıl ile 10 yıl arasında garanti vermektedir. Togg da bu oranın üzerine çıkma hedefi bulunmaktadır. Henüz net yıl ve net bir km bulunmamaktadır. Togg Garanti süresi ise bu verilere bakacak olursak da en fazla 8-10 yıl olarak göze çarpmaktadır. Fakat batarya teknolojisi gelişim gösterirse bu yıl daha da uzatacaktır.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Mesajlar

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.