Web Analytics
Temiz Enerji ve Self AI | TOGG Destek Forumu!

Temiz Enerji ve Self AI

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
35
Temiz Enerji ve Self AI
Togg şirketleri Trugo ve Siro'nun Temiz Enerji Çözümleri başlığıyla yer aldığı bölümde de kullanıcıları sadece enerji tüketen olmaktan dönüştürüp aynı zamanda enerjiyi üreten ve tüm enerji döngülerini blok zinciri tabanlı bir platform üzerinden yöneten taraf olmalarını sağlayan bir ekosistem anlatılıyor.
Ziyaretçilerin kendileriyle aynı hareketleri yapabilen dijital ikizlerinin oluşturulduğu "Self AI" alanında ise geleceğin mobilitesinde dijital avatarların kullanıcılara sağlayacağı avantajlar hakkında bilgi veriliyor.
Kullanıcılar, oluşturdukları avatarlara yeni özellikler ekleyerek geliştirmeye devam edebiliyor ve ayrıca bu avatarları NFT olarak adlandırılan dijital varlıklara dönüştürebiliyor. Böylece, kullanıcılar bu avatarları çevrim içi topluluklarda ve Togg mobilite ekosisteminin tüm mecralarında kullanabiliyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Son Konular

Geri
Üst