Web Analytics

Türkiye'nin TOGG Destek Forumu!

Yerli otomomobil TOGG'a dair merak ettiğiniz ne varsa hemen foruma üye olup topluluğa soru sorabilirsiniz!
  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

İpucu Ica İçtaş Altyapı Yavuz Sultan Selim Köprüsü Ve Kuzey Çevre Otoyolu Yatırım Ve İşletme Anonim Şirketi lehine haciz işlenmiştir.

Mehmet

Yönetici
Admin
Katılım
29 Nis 2021
Mesajlar
2,569
Çözümler
4
Aldığı Beğeni
30
Puanları
0
Anlatımı TOGGTR.NET üyelerine özel yapıyorum.

Bazı otoyol ve köprülerde farkında olmadan yaptığımız geçiş ihlalleri sonucunda bir takım maddi cezalara mağruz kalabiliyoruz, sonrasında iise borcun ödenmemesi durumunda icra birimine düşüyor, konunun amacı aslında tam olarak ta burada devreye giriyor. maalesef ica içtaş Altyapı alacak birimine ulaşmak oldukça zor.

Yapmanız gereken işlem çok basit aşağıda size vermiş olduğum bağlantıya tıklayarak ilgili şirketin alacak biriminin sitesinden plaka, tc kimlik no ya da icra dosyası numarası ile online anlık bir sorgulama yapıyoruz daha sonra açılan ekranda sağ üstte yer alan borc detayını göster butonuna tıkladığımızda ilgili hukuk biriminin tüm iletişim bilgilerini görebilirsiniz.

Dosya numaranızı şu şekilde girmeniz gereklidir, örnek; 2022/32014Sorgulama ekranı her hangi bir üyelik ya da ücret gerektirmez, tüm ihlal ceza ve icra dosyalarını sorgulayabilirsiniz.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Üst