Web Analytics Made Easy - Statcounter
Neler yeni

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.
  • Satılık TOGG İlanlarınızı "Sahibinden TOGG T10X İlanları" Kategorisine ÜCRETSİZ Olarak Verebilirsiniz...

golf fiyat listesi 2021

Mert

Moderatör
Aldığı Beğeni
8
2021 golf sezonunda güncel golf ekipman, kulüp, top, ayakkabı, kıyafet fiyatları ve eğitim ile saha ücretleri. En uygun fiyatlar burada!
Golf ekipman fiyatları

Golf ekipmanları, golf sporunu yaparken ihtiyaç duyulan malzemelerin tümüne verilen isimdir. Bu ekipmanlar arasında golf sopası, golf topu, golf ayakkabısı, golf eldiveni ve diğer aksesuarlar bulunmaktadır. Golf sporunu yaparken kaliteli ve uygun fiyatlı ekipmanlara sahip olmak oldukça önemlidir. Piyasada birçok marka ve çeşit bulunmasından dolayı ekipman fiyatları da değişkenlik gösterebilmektedir.

Golf sopası fiyatları, malzeme ve markaya göre değişiklik göstermektedir. Genellikle titanyum veya çelikten yapılan golf sopaları, sahip oldukları teknolojik özelliklere göre farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Ayrıca profesyonel oyuncular için tasarlanmış sopaların fiyatları, amatör oyuncular için üretilenlere göre daha yüksek olabilmektedir.

Golf topu fiyatları ise kullanılan malzeme ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Daha fazla dayanıklılık ve uçuş özellikleri olan top modelleri, genellikle daha yüksek fiyatlarla satılmaktadır. Ayrıca marka ve kalite de fiyatları etkileyen önemli faktörler arasındadır.

Golf ayakkabısı fiyatları da diğer ekipmanlarda olduğu gibi, malzeme ve markaya göre değişiklik göstermektedir. Su geçirmez özelliklere sahip, konforlu ve dayanıklı golf ayakkabıları, genellikle daha yüksek fiyatlarla satılmaktadır. Ayrıca taban yapısı, tırnak sayısı ve malzeme kalitesi de fiyatları etkileyen faktörler arasındadır.
Golf kulüp fiyatları

Golf sporuyla ilgilenen kişilerin en önemli ekipmanları arasında golf kulüpleri bulunmaktadır. Golf kulüpleri, vuruşlarda kullanılan ve farklı özelliklere sahip olan ekipmanlardır. Golf kulüp fiyatları, kulüplerin marka, malzeme ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. 2021 yılında satışa sunulan golf kulüpleri, farklı fiyat aralıklarında sunulmaktadır.

Golf sporuna yeni başlayanlar, daha uygun fiyatlı golf kulüpleri tercih edebilirken, deneyimli oyuncular ise daha profesyonel ve teknolojik özelliklere sahip kulüpleri tercih edebilir. Genellikle golf kulüp fiyatları, set halinde ya da tek tek olarak satışa sunulmaktadır. Avantajlı fiyatlar ve kampanyalar ile golf kulübü satın almak mümkündür.

Golf sporuna devam etmek isteyenlerin, kendilerine uygun fiyat ve özelliklere sahip golf kulüplerini belirlemeleri ve satın almaları önemlidir. Golf kulüp fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için uzman satıcılar ya da golf ekipmanı satan mağazalar ziyaret edilebilir. Ayrıca, internet üzerinden de farklı marka ve modellere sahip golf kulübü fiyatlarını karşılaştırarak tercih yapmak mümkündür.
MarkaModelFiyat
TaylorMade M5 Driver 4.500 TL
Callaway Big Bertha Irons 3.200 TL
Titliest TS3 Fairway Wood 3.800 TL
Yonex Ezone Elite Irons 2.900 TL
Golf topu fiyatları

Golf topu fiyatları golf sporuyla ilgilenenlerin en merak ettiği konulardan biridir. İyi bir golf topu seçimi, oyun performansını etkileyebilir. Kaliteli ve dayanıklı bir golf topu, uzun süreli kullanım sağlayarak oyuncunun maliyetini düşürür.

Golf topu seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri, topun sertlik derecesidir. Sertlik derecesi, oyuncunun oyun tarzına ve hızına göre seçilmelidir. Ayrıca topun malzemesi ve üzerindeki desenler de fiyatı etkileyen faktörler arasındadır. Gelişmiş teknoloji ile üretilen golf topları, farklı özelliklere sahip olabilir ve bu durum fiyatları da etkiler.

Golf topu fiyatları marka, model ve özelliklere göre değişiklik gösterebilir. Kaliteli ve profesyonel golf topları, daha yüksek fiyatlarla satılırken, amatör oyuncular için uygun fiyatlı ve performanslı modeller tercih edilebilir. Aynı zamanda, golf topu fiyatlarını karşılaştırmak ve indirimleri takip etmek, bütçenize uygun bir seçim yapmanıza yardımcı olabilir.
Golf ayakkabı fiyatları

Golf oynamak her geçen gün daha da popüler hale geliyor. Bu sporu yaparken doğru ekipmanlara sahip olmak oldukça önemlidir. Golf ayakkabıları da bu ekipmanların arasında en önemli olanlardan biridir. 2021 yılında golf ayakkabı fiyatları arasında geniş bir yelpaze bulunmaktadır. Hem bütçe dostu seçenekler, hem de daha pahalı ve lüks modeller mevcuttur.

Golf ayakkabısı seçerken dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri de rahatlık ve destek sağlamasıdır. Ayrıca su geçirmez özelliklere sahip olmaları da oldukça önemlidir. Bu özellikler göz önünde bulundurulduğunda, golf ayakkabı fiyatları genellikle bu özelliklere göre değişiklik göstermektedir.

Birçok marka ve modelde golf ayakkabısı bulunmaktadır. Golf oyuncuları, kendilerine en uygun olan ayakkabıyı seçerken golf ayakkabı fiyatları arasında kıyaslama yapabilir ve bütçelerine en uygun olanı tercih edebilirler. Ayrıca, genellikle sezon sonunda indirimlerle birlikte daha uygun fiyatlı golf ayakkabıları da bulmak mümkündür.

Bu yüzden, golf oynamaya başlamadan önce hangi marka ve modele karar vermek, bütçenize uygun golf ayakkabı fiyatları hakkında araştırma yapmanız oldukça faydalı olacaktır. Unutmayın, doğru ayakkabıyı seçmek performansınızı olumlu yönde etkileyebilir.
Golf kıyafet fiyatları

Golf kıyafet fiyatları konusunda araştırma yaparken, 2021 yılına özel en uygun fiyatları sizler için derledik. Golf sporu, hem sağlıklı bir yaşam için hem de keyifli vakit geçirmek için tercih edilen bir spor dalıdır. Bu nedenle, golf sporunu yaparken giyilen kıyafetlerin kaliteli ve rahat olması oldukça önemlidir.

İşte 2021 yılı itibarıyla golf kıyafet fiyatları listesi:
Kıyafet TürüFiyat Aralığı
Golf Polo T-shirt 100TL – 300TL
Golf Pantolon 200TL – 500TL
Golf Şapka 50TL – 150TL
Golf Eldiven 80TL – 200TL
Golf eğitim fiyatları

Golf eğitim fiyatları, 2021 yılında da yine golfseverlerin merak ettiği konular arasında yer alıyor. Golf sporunu öğrenmek isteyen ya da kendini geliştirmek isteyenler için eğitim almak oldukça önemli bir adımdır. Bu yüzden eğitim fiyatları da oldukça merak edilen bir konudur.

Golf eğitimini alacak kişiler, genellikle profesyonel antrenörler eşliğinde çalışmayı tercih ederler. Golf eğitim fiyatları ise bu antrenörlerin tecrübesine, eğitim süresine ve kullanılan tesisin kalitesine göre değişiklik gösterebilir.

Golf eğitim fiyatları genellikle saatlik ya da paket olarak sunulur. Haftalık ya da aylık paketler satın alarak daha uzun süreli eğitim almak da mümkündür. Özellikle yeni başlayanlar için genellikle paket eğitimler daha avantajlı olabilir. Bu paketlerin içeriği, antrenörün gözetiminde yapılan pratikler, video analizleri, mental desteğe yönelik eğitimler gibi çeşitli unsurları kapsayabilir.

Eğitim alınacak tesisin sunduğu imkanlar, antrenörün tecrübesi ve eğitim programının detayları göz önünde bulundurularak golf eğitim fiyatları belirlenir. Bütçenize uygun olan bir eğitim seçeneği bulabilmek için farklı tesislerin fiyatlarını karşılaştırabilir, eğitim programları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Golf saha ücretleri

Golf saha ücretleri, oyunun oynandığı sahanın özelliklerine, konumuna ve hizmet kalitesine göre değişebilir. Genellikle bir golf sahasında oyun oynamak için saatlik veya günlük ücretler talep edilmektedir. Ücretlendirme genellikle sezonluk olarak farklılık gösterebilir. Sahada sunulan ekstra hizmetler, ekipman kiralama ve golf eğitim hizmetleri de ücretlendirme üzerinde etkilidir.

Golf saha ücretleri genellikle belli bir standartta tutulsa da, popüler sahalarda veya özel etkinliklerde ücretlerde artışlar olabilir. Özellikle hafta sonları veya özel turnuva günlerinde saha ücretleri artabilir. Öğrenci veya yaşlı indirimleri gibi avantajlar da bazı golf sahalarında sağlanabilir. Bu nedenle golf saha ücretleri hakkında bilgi almak için önceden rezervasyon yaptırmak ve saha yetkilileri ile iletişime geçmek önemlidir.

Aşağıdaki tabloda farklı golf sahalarında günlük oyun ücretleri ve ekstra hizmetlerin fiyatları yer almaktadır. Bu liste sadece bir örnek olup, her golf sahasının farklı ücretlendirme politikaları olabileceği unutulmamalıdır. Golf sahalarının web siteleri ve iletişim bilgileri üzerinden doğrudan bilgi almak önemli bir adımdır.
Golf SahasıGünlük Oyun ÜcretiEkipman Kiralama ÜcretiEğitim Hizmetleri
ABC Golf Sahası 200 TL 50 TL Ücretli
XYZ Golf Sahası 150 TL 60 TL Ücretsiz
123 Golf Sahası 250 TL 70 TL Ücretli
Sık Sorulan Sorular

Golf malzemeleri nelerdir?

Golf malzemeleri genellikle golf sopası, golf topu, golf çantası, golf ayakkabısı, golf eldiveni ve golf gözlüğü gibi ekipmanları içerir.

Golf sopası fiyatları ne kadar?

Golf sopası fiyatları marka, malzeme ve modeline göre değişmekle birlikte genellikle 500 TL ile 5000 TL arasında değişmektedir.

Golf topu fiyatları nasıl?

Golf topu fiyatları markasına göre ve topun kalitesine göre değişmekle birlikte 50 TL ile 500 TL arasında değişebilir.

Golf aksesuarları nelerdir?

Golf aksesuarları arasında şapka, vizör, eldiven, havlu, şemsiye ve su şişesi gibi ürünler bulunmaktadır.

Golf ekipmanları nereden satın alabilirim?

Golf ekipmanlarını spor mağazalarından, online alışveriş sitelerinden ya da golf kulüplerinin mağazalarından satın alabilirsiniz.

Golf eğitimi fiyatları ne kadar?

Golf eğitimi fiyatları golf sahasının konumuna, eğitmenin deneyimine ve eğitim süresine göre değişmekle birlikte genellikle saatlik eğitimler 150 TL ile 500 TL arasında değişebilir.

Golf kursu ne kadar sürer?

Golf kursları genellikle 1 hafta ile 1 ay arasında değişen sürelerde düzenlenmektedir. Kurs süresi ve fiyatları golf kulüplerine ve eğitmenlere göre değişebilir.

Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler