Web Analytics
Altaylı'dan Togg Yorumu : Ben Bu Otomobili Mutlulukla Satın Alırım | TOGG Destek Forumu!

Altaylı'dan Togg Yorumu : Ben Bu Otomobili Mutlulukla Satın Alırım

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
35

“Ben Bu Otomobili Mutlulukla Satın Alırım”

Aracın geri görüş kamerasında da değişiklikler yapıldığını kaydeden Fatih Altaylı, aynanın önceden planlandığı gibi kamera yerine normal aynaya çevrildiğini söyledi. Altaylı hem kullanıcılardan gelen talebin hem de kameraların kirlilik yaratması gibi sorunlar sebebiyle bu kararın alındığını belirtti.

Habertürk yazarı, “Şahane bir otomobil yapmakta olduğunuza her gün biraz daha fazla inanıyorum. Ben bu otomobili satın alırım. Çok da mutlu olurum.” ifadeleriyle otomobili çok beğendiğini dile getirdi. Otomotiv sektöründeki zorluklara gerçekçi bir bakış açısıyla bakılması gerektiğini söyleyen Altaylı, “adece ölçek ekonomisi içinde işinizin kolay olmadığını, bütün büyük üreticiler birleşirken, FİAT gibi bir dev Chrysler ve sonra da Fransız PSA ile birleşmek zorunda kalırken.

Tüm markalar ortak çatılar altına girerken, Mercedes TESLA’ya ortak olurken, milyarlarca avroluk arge bütçeleri ortaya koyarlarken bu zorluklarla nasıl mücadele edeceğinizi düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst