Web Analytics
Neler yeni
  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

Yerli otomobil TOGG kaç model üretilecek?

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
36
Yerli otomobil TOGG kaç model üretilecek? Bu modeller hangileri ve ilerleyen zamanda kaç model üretilmesi planlanıyor. Bunların hepsini sizlere açıklayacağız. Gelelim en önemli sorumuz olan kaç model üretilecek sorusunun cevabına, cevabımız yazımızın devamında dır.

Yerli otomobil TOGG kaç model üretilecek?​

Yerli otomobil TOGG modelleri sizlere sunacağız. Değerli okurlarımız yerli otomobil sitesi olarak takipçilerimize bu gün merak edilen bir konuyu açıklıyoruz. Yerli otomobil TOGG tam olarak 5 modelden oluşacak. 4 kategori ama 5 modelden oluşacak. Nasıl mı? Bir tanesi Sedan olacak, diğeri MPV tipi üretilecek, Diğeri Hatchback modeli Birisi C-SUV ve diğeri de B-SUV olarak üretilecek. Yani toplamda 5 model olacak iki tanesi SUV olduğu için 4 kategori 5 model diyebiliriz. Yerli otomobil TOGG öncelikle B-SUV, C-SUV ve Sedan olanı seri üretime başlayacak. Daha sonra da MPV ve Hatchback olan modelleri üretmeye başlayacak. Öncelikli olarak belli sayıda ilk üretimi planlanan modelleri üretip piyasaya sunacak. Hatchback ve MPV tipli station vagon diye de geçen modelini üretmeye başlayacak. Tabi öncelikli hedef SUV modelleri ve Sevilen Sedan modelini satışa çıkaracak.
  • C-SUV
  • B-SUV
  • Sedan
  • Hatchback
  • MPV tipi

Daha ileriki aşamalarda ise Kamyonet, Kamyon ve Diğer tür pick-up tarzı modeller de üretebilir. Bunun içinde açıklamalarda şu geçiyordu. "Biz TOGG olarak ihtiyaç duyulan ve satarız dediğimiz modelleri bir bir üreteceğiz" Bu açıklamalara dayanarak önümüzdeki süreçte pick-up tarzı modeller de görebiliriz. Kamyonet veya hafif ticari vs araçlarda üretilebilir. Bu da TOGG modelleri arasındaki yerini alabilir. Yerli otomobil olsun yerli elektrikli Traktör olsun son 20 yılda hayli güzel gelişmemiz mevcuttur. Bu arada Yerli Elektirkli Traktör detaylarını merak edenler yazımıza bakabilirler. Yerli ürünlerin arttığı teknolojinin arttığı çağda geri kalmamak için yerlileşme adımlarımızı gayet iyi şekilde atmaktayız. Yerli iha olsun, yerli siha olsun, yerli gemi, uçak, atak helikopteri olsun bunların hepsi bizlerin yerli ürettiği teknoloji ürünleridir. Ayrıca yerli silahlar ve diğer askeri araçlar da hayli fazla üretilmektedir. Bu gelişmeler bizleri hayli gururlandıran gelişmelerdir. Daha fazla yerli üretim için desteklerimizi bireyler olarak bizler de vermeliyiz. Bu arada sizler de merak ettiğiniz konu ve soruları yerli otomobil forumu içerisine sorabilir. Orada mevcut konulardan yararlanabilirsiniz.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Mesajlar

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.