Web Analytics
Neler yeni
  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

Yerli Otomobil Holografik Asistan Teknolojisi Nedir?

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
36

Yerli Otomobil Holografik Asistan Teknolojisi Nedir?​

  • Yerli Otomobil Holografik Asistan Teknolojisi 2023 yılından sonra ilk kez kullanılacak olan asistan teknolojisidir. Türkiye'nin Otomobili TOGG bu teknolojiyle dünyayı tanıştırmaya hazırlanıyor.

    Yerli Otomobil Holografik Asistan Teknolojisi nedir? Diye soranlara ise Holografik Asistan Teknolojisi ile yol durumunu, tümsekleri, köprüleri ve geçitlerini ışınlar yoluyla sürücülerin gözüne iletecek. Yani sürücü yola bakarken bu görüntüyü de görecek. Bu teknoloji şu an hiç bir otomobilde olmayan ve ilk defa Yerli Otomobil TOGG da kullanılacak olan özelliktir.

    Asistan navigasyonu ile sizleri sesli uyaracak yol hakkında dikkat edilmesi gereken konularda sizleri uyaracaktır. Boydan boya olan ekran ise Holografik Asistan Teknolojisi ile beraber çalışan bir sisteme sahip olacaktır. Şu anda bu ekranı da yeni yeni diğer otomobiller de kullanmaktadır. Bu ekranlar sadece kullanıcıya değil yolculara da hitap eden bir dizayn ile ortaya çıkacaktır.

    Bu özellik olursa eğer holografik asistan teknolojisi tüm dünyada ilk kez bizim otomobilimiz de kullanılmış olacak. Ayrıca siz bu holografik asistan teknolojisi hakkında ne düşünüyorsunuz.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.