Web Analytics
Turkish Cargo TOGG'u ilk uluslararası fuarına taşıyacak | Türkiye'nin TOGG Forumu!

Turkish Cargo TOGG'u ilk uluslararası fuarına taşıyacak

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
35

Turkish Cargo TOGG'u ilk uluslararası fuarına taşıyacak​

Turkish Cargo, Türkiye’nin küresel mobilite markası TOGG'u, ABD'nin Las Vegas kentinde düzenlenecek fuara taşıyacak.​

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun yeni marka lansmanı ve TOGG tarafından üretilen konsept otomobil, 5-8 Ocak tarihlerinde Las Vegas'ta düzenlenen CES fuarında ilk kez uluslararası sahnede yer alacak.
TOGG'un dünya sahnesine çıkış hikayesine, Turkish Cargo tarafından gerçekleştirilecek küresel marka yolculuğuna, "sanal konvoy" ile tüm dünyadan eşlik edilebilecek.
11 saat sürecek yolculuk takip edilebilecek
Katılımcıların bu taşımaya özel oluşturulan " internet sitesi üzerinden kişiselleştirilmiş uçak modelleriyle dahil olabileceği konvoy, 21 Aralık tarihinde Turkish Cargo uçağının havalanmasıyla eş zamanlı olarak başlayacak. 11 saat sürecek yolculuk dijital olarak takip edilebilecek.
"TOGG'u gururla taşıyoruz"
Türk Hava Yolları'nı sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda "TOGG'u, Turkish Cargo'nun kanatları altında yurt dışına 'Gururla Taşıyoruz'. 21 Aralık'ta saat 18:30'da Togg ile Las Vegas'taki CES Fuarı'na bir yolculuğa çıkıyoruz. Siz de http:// yolunuzacikolsun. com üzerinden kendi özelleştirdiğiniz dijital kargo uçağınızla bize katılabilirsiniz" ifadelerine yer verildi.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Üst