Web Analytics
Togg’dan Test Sürüş Daveti | Türkiye'nin TOGG Forumu!

Togg’dan Test Sürüş Daveti

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

TOGGTR

Üye
Katılım
28 Ocak 2023
Mesajlar
20
Aldığı Beğeni
4
Bilindiği üzere Türkiye’nin merakla beklenen yerli otomobili olan Togg 2023 yılında satışa sunulacak. Türkiye otomobil girişim grubunun resmi Twitter hesabından önemli bir haber paylaşıldı. Hızla üretimi devam eden ve banttan inen yerli otomobil Togg test sürüş daveti milyonlara duyuruldu. Habere göre İsteyen kişiler Bursa Gemlik’teki kampüsü ziyaret ederek yerli aracın test sürüşünü yapma fırsatına sahip olacaktır.

Yüzde yüz elektrikli olarak piyasaya sunulan Togg test aşamalarını başarıyla tamamlayarak Türkiye yollarında yerini almaya çok az bir süre kalmıştır. İlk aşamada devlet kurumlarına verilmesi beklenen aracın kısa zaman sonra da vatandaşlara satışı yapılacağı yetkililer tarafından söylendi. Bu ilk deneyimi tatmak isteyen kişiler Togg markasının eş zamanlı uygulamasını indirerek detaylı bilgilere ulaşabilir.

togg.jpeg

Trumore ile Öne Geçme Fırsatı

Türkiye’nin tamamen elektrikli otomobili olan Togg çok yakında yollarda yerini alacak. Daha şimdiden binlerce sipariş alan yerli marka hızla çalışmaların devam ediyor. Bunun yanında Togg’un dijital platformu olan Trumore uygulaması da 100 binin üzerinde kişi tarafından indirilmiş durumda. Yerli otomobil ile ilgili her türlü bilgi ve habere hızla ulaşabileceğiniz bu uygulama indirenler için büyük bir kolaylık sağlıyor.

Son yapılan habere göre Trumore uygulamasını indiren her 25 bininci kişi ile toplam 40 kullanıcı Nisan ayında teknoloji kampüsünde akıllı cihazlar ile test sürüşü yapabilecekler. Aracın renk, seri, teknik özellikleri ve birçok daha bilgiyi bu uygulama sayesinde öğrenebilirsiniz. Şu ana kadar kampüse gidecek ilk 5 kişinin belli olduğu belirtildi.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Mesajlar

Üst