Web Analytics
Togg'dan ön sipariş için önemli adım! | TOGG Destek Forumu!

Togg'dan ön sipariş için önemli adım!

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

Mehmet

Yönetici
Admin
Katılım
29 Nis 2021
Mesajlar
302
Çözümler
4
Aldığı Beğeni
21
Togg ön sipariş ekranı son günlerde arama motorlarında sıklık ile sorgulanan konu başlıklarından birisi oldu. Yerli ve doğuştan elektrikli otomobil Togg’un yolunu gözleyen binlerce vatandaş, sipariş ekranlarının ne zaman erişime açılacağını araştırmaya başladı. Bu noktada şubat ayı işaret edilirken Togg’dan konuya ilişkin önemli bir adım geldi.

Resmi Twitter hesabını aktif olarak kullanan yerli firma Togg, bir son dakika paylaşımı ile dikkatleri üzerine çekti. Twitter hesabı aracılığı ile yapmış olduğu paylaşımda Togg’un ön siparişi adına önemli bir adım atıldığına işaret eden Togg, detayları paylaştı.

Togg için özel olarak geliştirilmiş olan mobil uygulama Trumore’un erişime açıldığını açıklayan duyuran firma, uygulamayı akıllı cihazlarına indiren tüketicilere bazı ayrıcalıkların tanımlanacağını ifade etti. Firma mobil uygulamanın indirilmesi durumunda istenir ise NFT açık artırması ile istenir ise de YenliLig’de yarışarak istenir ise de çekilişe katılarak ön sipariş hakkının kazanılabileceğini bildirdi.

Trumore Uygulamasını Tanıttı!

Trumore uygulaması, 2022 yılının aralık ayında yerli firma Togg tarafından duyurulmuştu. Ülkenin mobilite ekosistemini oluşturmayı hedeflendiğini her fırsatta belirten Togg, bu kapsamda yerli otomobilin de bir otomobilden çok daha fazlası olacağına işaret etmişti. O dönem içerisinde de uygulamanın duyurusunu Twitter hesabı üzerinden yapan Togg, yeni Twitter paylaşımında da Trumore uygulamasına yer vererek dikkatleri üzerine çekti.

Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımda Trumore uygulamasının erişime açılmış olduğunu belirten Togg, çekmiş olduğu videoda Tromore’un nasıl kullanılacağına ilişkin ayrıntılı bilgiler verdi. Yerli firmanın paylaşımına dakikalar içerisinde binlerce yorum ve beğeni geldi.

Togg Trumore Uygulaması Nedir?


Togg Trumore Uygulaması Nedir.jpg


Togg Trumore uygulaması yerli firmanın Twitter paylaşımın ardından sıklık ile sorgulanmaya başlandı. Trumore uygulamasının en işe yarayacağı, hangi işlemlerde kullanılabileceği merak konusu oldu.

Togg’un mobil uygulaması olarak erişime açılan Trumore, 4 farklı başlık altında hizmet verecek. “Kazan, Gez, Eğlen, Geliştir” mottosu ile geliştirilmiş olan mobil uygulama sayesinde kesintisiz bir sürüş deneyimini yakalama fırsatına sahip olunacak.

Trumore Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Trumore uygulamasının kullanımı, yerli otomobilin piyasaya çıkmasına oldukça az bir zaman kala gündemde yankı oluşturdu. Söz konusu uygulamanın içerisinde hangi hizmetlerin olduğu merak edildi. Google Play, App Galery ve App Store mağazaları üzerinden akıllı cihazlara indirilebilecek olan Trumore uygulamasının alt başlıklarında yer alan özellikler, şu şekilde sıralandı:
  • Kazan kategorisi: Ödüllendirme ve ödeme deneyimleri sunan Fintek çözümlerini barındırıyor.
  • Gez kategorisi: Kişiselleştirilmiş lokasyon temelli akıllı hizmetler sunuyor.
  • Eğlen kategorisi: Gündelik hayat akışını oyuna dönüşten akıllı hizmetler sunuyor.
  • Geliştir kategorisi: Yapılan iş birlikleri sayesinde geliştirilmiş olan, kesintisiz ve entegre kullanıcı deneyimi sunan hizmetleri barındırıyor.
Mobil uygulaması erişime açılmış olan yerli otomobil Togg için şubat ayı itibari ile ön siparişlerin alınacağı tahmin ediliyor. Araç, mart ayı itibari ile trafikte kendisine yer bulacak.
 

Ekli dosyalar

  • Togg'dan ön sipariş için önemli adım!.jpg
    Togg'dan ön sipariş için önemli adım!.jpg
    132.6 KB · Görüntüleme: 1

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst