Web Analytics
Neler yeni
  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.
  • Satılık TOGG İlanlarınızı "Sahibinden TOGG T10X İlanları" Kategorisine ÜCRETSİZ Olarak Verebilirsiniz...

Togg'dan dünyada bir ilk! Dijital varlık cüzdanı Togg'a entegre edildi

Mehmet

Admin
Katılım
29 Nis 2021
Mesajlar
11,176
Çözümler
8
Aldığı Beğeni
36
Konum
Kocaeli
Görselleri sadece üyelerimiz görebilir.


Türkiye’de yeni teknolojilerin en önemli markalarından biri haline gelen Togg, dünyada bir ilki gerçekleştirdi. Togg, dünyada türünün ilk örneği olan akıllı cihaza dijital varlık cüzdanı entegre etti. Dünyanın en büyük teknoloji fuarı CES 2023’te yapılan duyuru teknoloji dünyasında büyük ses getirdi. Togg’un Avalanche blok zinciri ağı üzerine inşa ettiği bu dijital cüzdan, kullanıcılara banka düzeyinde güvenlik sağlayacak.

Teknoloji dünyasının en yeni gelişmelerine dair izler taşıyan ve ilklerin buluşma noktası haline gelen CES 2023 fuarı yine büyük ilgi gördü. Togg, katıldığı CES fuarında Beyond X kapsülü ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Yerli marka, bu sefer de kullanıcıların mobilite deneyimini arttıran bir hamleyle beğeni topladı. Togg tarafından yapılan duyuruda yeni teknoloji ürünlerinin daha önce hiç yapılmadığını belirtirken dünyada bir ilki gerçekleştirdi.

Akıllı Cihaza Entegre Dijital Varlık Cüzdanı

Yerli marka Togg, dünyada türünün ilk örneği olan akıllı cihaza entegre varlık cüzdanını duyurdu. Avalanche ağı üzerinde geliştirilen bu cüzdan sayesinde kullanıcılar araçta hareket halindeyken dijital varlıklarına erişme ve bunları güvenli biçimde saklayıp aktarma gibi sınırsız sayıda işlem yapabilecek. Geniş bir kullanım senaryosu sunan Togg, ayrıca kullanıcıların benzersiz varlıklara erişim sağlayabilecekleri bir NFT pazaryeri oluşturdu. Togg kullanıcıları NFT pazaryeri üzerinden akıllı cihazlarda NFT’leri görüntüleyip kullanabilecekler.

Söz konusu NFT’ler özel bir “Sanat modu” ile kullanıcının ekranında yer alabilecek. Togg’un blok zinciri üzerindeki tedarik zinciri projesi, kullanıcıların cihazlarında servis geçmişine, değişen parçalarına ve ulaşım geçmişine kolaylıkla erişim imkanı sağlayacak. Böylelikle Togg cihazının bakım ve onarımı konusunda daha fazla şeffaflık ve kontrol sağlanacak.

Togg CEO’su Gürcan Karakaş’tan Açıklama


Görselleri sadece üyelerimiz görebilir.


CES 2023 fuarına damgasını vuran Togg’un dünyada bir ilki gerçekleştirdiğini hatırlatan CEO Gürcan Karakaş akıllı cihazlarını üçüncü yaşam alanı olarak tanımladı. Kullanıcıyı merkeze alan akıllı cihaz ve dijital ürünlerin etrafında herkes için açık bir ekosistem oluşturmak için çalıştıklarını söyleyen Karakaş şu ifadeleri kullandı: “Birbirinden bağımsız ekosistemleri birbirine bağlamak ve kesintisiz akıllı yaşam çözümleri üretmek üzere blokzinciri teknolojisi üzerindeki çalışmalarımızı, ülkemizin ve dünyanın en iyileriyle iş birliklerimizi sürdürüyoruz. Bu bağlamda stratejik ortağımız Ava Labs’ın blok zinciri üzerine geliştirdiğimiz ürünümüz dijital varlık cüzdanıyla, kullanıcıların mobilite deneyimini başka bir noktaya taşımayı hedefliyoruz.”

Ava Labs CEO’su Emin Gün Sirer’den Açıklama

Mobilite ekosisteminin bir sınırı olmadığı belirtilirken projenin ortağı Ava Labs’ın kurucusu ve CEO’su Emin Gün Sirer de açıklamalar yaptı: “Togg, geçen yıl blockchain girişimlerinin yeri olarak Avalanche'ı seçerek mükemmel bir öngörü gösterdi. Şimdi de akıllı mobiliteyi dönüştürme konusundaki cesur vizyonunu gerçekleştirme yolunda bir büyük adım daha attı.” Yerli marka Togg’un dijital cüzdan entegrasyonu sayesinde kripto para yatırımcıları dijital varlıklarını araç üzerinden alım satabilme imkanı bulabilecek.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.