Web Analytics
Togg'da Yapay Zeka Teknolojisi Kullanılıyor | TOGG Destek Forumu!

Togg'da Yapay Zeka Teknolojisi Kullanılıyor

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
35
Yerli elektrikli otomobil Togg için geri sayım devam ediyor. Togg CEO’su Gürcan Karakaş, sosyal medyada yerli otomobil hakkında çıkan iddialara yanıt verdi ve tüm soru işaretlerini ortadan kaldırdı. Yıl sonuna kadar seri üretime girmesi planlanan Togg için lansman tarihi ve detaylar açıklandı. Bununla birlikte Togg modellerinde kullanılan yapay zeka ile ilgili önemli detaylar ortaya çıktı. Vatandaşların büyük bir heyecanla bekledikleri Togg modelleriyle ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Togg üst yöneticisi Gürcan Karakaş, Yapay Zekâ Politikaları Derneği'nin (AIPA) çevrim içi olarak düzenlediği 1. Yapay Zeka Zirvesi etkinliğine katıldı. Bu etkinlikte Geleceği Aydınlatanlar Oturumu"nda sunum yapan Karakaş çok önemli açıklamalarda bulundu.

Togg'da Yapay Zeka Teknolojisi Kullanılıyor


Uzun zamandır merakla beklenen yerli elektrikli otomobil Togg hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Gürcan Karakaş, yapay zekayı aktif bir şekilde kullandıklarını ve kullanmaya devam edeceklerini söyledi. Ocak ayının ilk haftasında ABD’nin Las Vegas kentinde düzenlenen CES 2022 fuarında görücüye çıkan Togg, yapay zeka teknolojisi ile tüm dikkatleri üzerine çekmişti. CES fuarında Use-Case Mobility yaklaşımını yapay zeka ile dijital sanata çeviren Togg mühendisleri dünya genelinde büyük ilgi görmüştü. Karakaş, bu teknolojiyi dijital sanat kapsamına aldıklarını ve lansman müziklerini de yapay zeka ile bestelediklerini hatırlattı. Gürcan Karakaş, sunumunda ayrıca Togg'un faaliyetleri içerisinde özellikle üzerinde durdukları üç alanın "otonom sürüş", "kullanıcı modu", "ekosistem"den oluştuğunu vurguladı.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Son Konular

Geri
Üst