Web Analytics
TOGG’da üst düzey atama | Türkiye'nin TOGG Forumu!

TOGG’da üst düzey atama

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
35

TOGG’da üst düzey atama​


Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) otomotiv sektöründen deneyimli isim Talin Yıldız’ı kadrosuna dahil etti. TOGG’un pazarlamadan sorunlu üst düzey yöneticisi (CMO) olarak ekibe katılan Talin Yıldız, ürün yönetimi, ürün planlama, ürün fiyatlama – pazarlama, satış, marka yönetimi ve iletişimi gibi alanlardan da sorumlu olacak. Müşteri ilişkileri yönetimi, pazar araştırmaları ve analizi ile müşteri bilgi yönetiminin de başında olacak.Talin Yıldız hakkında,

Lisans eğitimini Galatasaray Üniversitesi’nde tamamlayan Talin Yıldız, yüksek lisans eğitimini ise Fransa’nın başkenti Paris’te bulunan Sorbonne Üniversitesi’nde gerçekleştirmiştir. Son olarak Paris’te Renault Global Pazarlama Direktörü olarak görev yapan Yıldız; müşteri ihtiyaçlarını anlama ve analiz etmeye yönelik kullandığı yapay zeka ve iş zekası araçlarıyla gerçekleştirdiği başarılarla yurt içi ve yurt dışında adından söz ettirmiştir.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Üst