Web Analytics Made Easy - Statcounter
Neler yeni

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.
  • Satılık TOGG İlanlarınızı "Sahibinden TOGG T10X İlanları" Kategorisine ÜCRETSİZ Olarak Verebilirsiniz...

Togg'a Honda Tecrübesi Transfer

Mert

Moderatör
Aldığı Beğeni
8
TOGG'a Honda Tecrübesi Gelecek Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) üretim süreci devam ederken, yeni gelişmeler yaşanıyor. Geçtiğimiz dönemde Türkiye’de uzun yıllar hizmet verdikten sonra fabrikasını kapatıp giden Honda çalışanları, artık TOGG için bilgi ve deneyimlerini aktaracak. Honda’da yıllarca çalışıp tecrübe kazanan fakat fabrikanın kapanmasıyla işsiz kalan nitelikli personel, TOGG çatısı altında toplanacak.

Yerli Otomobil TOGG'a Honda Tecrübesi Gelecek​

Honda Türkiye Fabrika Müdürü Murat Akdaş ve 63 kişilik ekibinin TOGG bünyesine geçip çalışmalarına hemen başladığı öğrenildi. Bu gelişmenin ardından Honda’dan ayrılan diğer nitelikli elemanların da TOGG fabrikası kurulumu tamamlandıktan sonra geçiş yapacağı belirtiliyor. TOGG CEO'su Gürcan Karakaş'ın "Honda'daki en önemli şeyi aldık" açıklamasıyla duyurduğu bu transfer otomotiv sektöründe büyük ses getirdi. Honda’nın kapatılan fabrikasının müdürü Murat Akdaş ve onun 63 kişiden oluşan deneyimli ekibi TOGG’a geçiş yaptı. Transferi tamamlanan bu ekip, şu anda TOGG’un prototip atölyesinde çalışmalara devam ediyor.

Üretim Sorumlusunda Yılların Tecrübesi

TOGG sosyal medya hesaplarından üretim ve montaj sürecini gösteren görüntülerin paylaşılması büyük heyecan yarattı. Bu videoda aracın montajını yaparken görüntülenen teknik personelin, Honda’dan transfer edilen nitelikli çalışanlar olduğu belirtildi. Tekniker ve operatörlerden oluşan bu ekip, Honda fabrikasındaki edindikleri tecrübeleri TOGG’a aktarmaya başladı. Böylelikle dünyanın en büyük otomotiv şirketlerinden Honda’nın deneyimi de TOGG’a geçmiş oldu. Tekniker ekipteki en önemli isim olan Murat Akda, TOGG bünyesinde işe gelir gelmez kritik görevlerde yer aldı. 1997 yılında Honda Türkiye’de çalışmaya başlayıp fabrika müdürlüğüne kadar yükselen Akdaş, TOGG’da inşaat proje yönetimi ve üretim sorumluluğu pozisyonlarında görev alacak.

TOGG Transferlerinin Arkası Gelecek

Kapatılan Honda fabrikasından geçen 63 kişilik ekip dışında daha fazla nitelikli personelin TOGG’a geçiş yapacağı belirtiliyor. “Türkiye'de otomotiv sektöründe üretilen bütün değerlerin TOGG bünyesinde yeni bir değere dönüştürülmesi” amacıyla faaliyetlerine başlayan TOGG, bu hedefine emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.