Web Analytics
Togg ve Türk Hava Yolları Ortaklık Kurdu! | TOGG Destek Forumu!

Togg ve Türk Hava Yolları Ortaklık Kurdu!

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

Kabus34

Üye
Katılım
25 Eki 2022
Mesajlar
43
Aldığı Beğeni
0
Yaş
42
2023 yılında yollarda olması beklenen yerli otomobil Togg için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Bu sırada da mobilite çözümler üretmek için çalışmalar yürüten Türkiye’nin Otomobil Girişimi Grubu (Togg), yeni ortaklıklarla karşımıza çıkıyor. Şirket, en son ülkemizin en büyük e-ticaret platformlarından biri olan Trendyol ile tüketicilerin işine yarayacak bir iş birliği yaptığını duyurdu.

Bugün ise Togg’un yeni bir ortaklık kurduğu açıklandı. Anadolu Ajansı’nın aktardığına göre şirket, Türk Hava Yolları (THY) ile ‘Miles&Smiles ödül programı anlaşması imzaladı. Bu ortaklık kapsamında müşterilere birçok imkanın sunulacağı aktarıldı.

Togg kullanıcıları mil kazanabilecek, Shop&Smiles’tan alışveriş yapabilecek

02ce3cd95e6732f6b95924055d20dd76c552886e.jpeg


Togg’un yaptığı açıklamalara göre THY’nin Miles&Smiles üyeleri, Togg ekosisteminin kullanıcılara sunacağı tüm ürün ve servislerden mil kazanabilecek. Bunlar navigasyon veya e-cüzdan gibi ürün ve servisleri içeriyor. Bilindiği üzere Miles&Smiles, Türk Hava Yolları’nın yolculara sunduğu bir program. Bu programla birlikte müşteriler, anlaşmalı kredi kartlarıyla yapılan alışverişlerle mil kazanabiliyor. Bunun yanı sıra üyelere birçok farklı fırsat da sunuluyor.

Togg, ayrıca kazanılan millerle üyelerin ödül bilet alabileceğini veya Cash&Miles özelliği ile bilet satın alırken tutarın bir kısmını millerle ödeyebileceğini söylüyor. Ek olarak Togg kullanıcılarının Shop&Miles’ın internet sitesinden alışveriş yapabileceği de aktarılıyor.

Togg, dünyada karayolunda statü mil kazandıran ilk şirket olacak”


Togg CEO’su Gürcan Karakaş da anlaşma ile ilgili açıklamalarda bulunarak şunları söyledi: “Akıllı cihazımızla birlikte oluşturduğumuz mobilite ekosisteminde kullanıcılarımıza kesintisiz bir deneyim yaşatmayı hedefliyor, iş ortaklarımızla birlikte fırsatlar dünyamızı geliştiriyoruz. Yola çıktığımız ilk günden itibaren yanımızda olan dünya markamız THY ile Miles&Smiles programı kapsamında yeni bir ortaklığa adım atmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu iş birliğiyle dünyada kullanıcılara karayolunda statü mil kazandıran ilk şirket olacağız. Miles&Smiles üyelerini mobilite ekosistemimizin sunacağı fırsatlarla tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz.”

Buna ek olarak THY genel müdürü Bilal Ekşi de açıklamalarda bulundu. Miles&Smiles’ın toplam 15 milyon üyeye sahip olduğuna dikkat çeken yönetici, üyelere sadece uçuşları esnasında değil, hayatın her alanında avantajlar sunmayı hedeflediklerini aktardı. Ekşi, mobilite alanında hizmet veren Togg ile iş birliği yapmaktan mutluluk duyduklarını, bir ilke imza atarak ortaklık aracılığıyla uçuş harici statü mil kazanmanın mümkün hâle geleceğini ifade etti.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Son Konular

Geri
Üst