Web Analytics

Türkiye'nin TOGG Destek Forumu!

Yerli otomomobil TOGG'a dair merak ettiğiniz ne varsa hemen foruma üye olup topluluğa soru sorabilirsiniz!
  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

TOGG ve Trendyol Ortaklık Anlaşması İmzaladı: Bu İş Birliği Kullanıcılara Nasıl Yansıyacak?

Kabus34

Üye
Katılım
25 Eki 2022
Mesajlar
43
Aldığı Beğeni
0
Puanları
0
Yaş
43
TOGG ve Trendyol, mobilite ile e-ticareti birleştirerek üst düzey kullanıcı deneyimi sağlamak adına güçlerini birleştiriyor. İki şirket, iş ortaklığı niyet mektubu imzaladı.
Yerli otomobil projesiyle tanıdığımız TOGG, mobil çözümler üretmek için Türkiye'nin en büyük e-ticaret platformu Trendyol ile işbirliğini duyurdu.

s-344958cb48fbdf0bc336bf2d999da00b62a1f2c6.jpg

Togg ile Trendyol'un iş birliği, tüketiciye kesintisiz bir hizmet sunabilmek için hayata geçirilecek bazı uygulamaları kapsıyor. Her iki şirket de kendi uzmanlık alanında proje geliştirecek ve bu projeler, entegre bir şekilde son kullanıcıya ulaşacak.

s-61438d6949aefcfe452d50d4244d29d55c3972e3.jpg

Yapılan iş birliği kapsamında konuyla ilgili konuşan isimlerden bir tanesi, Togg CEO'su Gürcan Karakaş oldu.

s-41475f2b38b6fe85fee0a8ae0ebcc077ab41fddd.jpg

Karakaş, anlaşma ile ilgili olarak şöyle konuştu:

'Kendimizi başından beri küresel bir teknoloji ve mobilite ekosistemi sağlayıcısı olarak tanımlıyoruz. Planımızı hayata geçirmek üzere çalışıyor, bu konuda alanının en iyileriyle iş birlikleri yapıyoruz. Ağa bağlı, elektrikli ve otonom akıllı cihazlar evde ve ofisteki pek çok işimizi yapabileceğimiz yeni yaşam alanları haline geliyor, yeni mobilite ile e-ticaretin yolları da bu noktada kesişiyor. Trendyol’la imzaladığımız niyet mektubu ile kullanıcılar mevzuata uygun biçimde hem Togg’un hem de Trendyol’un hizmetlerinden yararlanabilecek. Bu iş birliğinin hayata geçirilmesiyle kapıdan kapıya e-ticaretin yanı sıra, kapıdan Togg akıllı cihaza, Togg akıllı cihazdan rota olarak belirlenen adrese gibi seçenekler ortaya çıkacak.'

Trendyol Grubu Başkanı Çağlayan Çetin de anlaşma ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

s-06eba285212897c1a052a445843dbde068b66143.jpg

'Mobilite, Trendyol’un her zaman gelişmesi için çalıştığı konseptler arasında yer alıyor. Bu iş birliğini Togg’un teknoloji ve dijitalleşmedeki ilerleme ile endüstri altyapısında ülkemize yaşatacağı büyük sıçramaya Trendyol’un vereceği doğrudan katkı olarak görüyoruz. Togg’un mobilite, akıllı enerji ve akıllı yaşam çözümleri alanındaki inovasyonlarla ördüğü ekosistem sürdürülebilirlik üzerinde yükseliyor. Trendyol da yakın zamanda açıkladığı sürdürülebilirlik yol haritası kapsamında, sadece kendi operasyonlarını değil tüm değer zincirini dönüştürürken çevresel ve sosyal sorunların çözümü için öncülük etmeyi hedefliyor. Bu birlikteliği, iki teknoloji şirketinin sürdürülebilirlik alanındaki vizyon birlikteliği olarak da değerlendiriyorum. Dijitalleşme teknolojilerinde ciddi bir üretim kapasitesine ve bilgi birikimine sahibiz. Türkiye’nin 102 farklı üniversitesinden mezun 2000’i aşkın mühendisimiz, Trendyol satıcıları ve çözüm ortakları tarafından kullanılan sistemleri geliştiriyor. İş birliğimiz ile iki ekosistemin ortak yolculuğunun temelini atıyoruz.'
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Üst