Web Analytics
Togg Sedan Hakkında | TOGG Destek Forumu!

Togg Sedan Hakkında

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

Mehmet

Yönetici
Admin
Katılım
29 Nis 2021
Mesajlar
358
Çözümler
4
Aldığı Beğeni
31

İlk kez Aralık 2019’da Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) lansmanında sergilenen Togg Sedan, uzun bir aranın ardından 5 Ocak 2022’de CES 2022 fuarında gün yüzüne çıktı. C segment sedan olarak piyasaya sürülecek ikinci Togg otomobilin öncüsü olacak konsept, Türkiye’de olduğu kadar yurtdışında da otomotiv basınından büyük ilgi gördü.


Togg Sedan konsepti, eski Volkswagen, Mercedes-Benz tasarımcısı ve geçen seneden beri Togg baş tasarımcısı olan Murat Günak ile ekibinin Pininfarina danışmanlığında yeniden dizayn edildi. Transition Concept Smart Device olarak adlandırılan otomobilin iç dizaynı büyük ölçüde Togg C-SUV ile aynı tasarım dilini kullanıyor. Renkli Alcantara deri kaplamalar, kesik direksiyon ve özgün renk/desen seçimleriyle fuardaki diğer konseptlerden çok daha farklı bir görünüm çizen Togg Sedan, ön ve arka tarafta araç içi bilgi-eğlence sistemine ait birçok dokunmatik ekranla donatılmış.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst