Web Analytics
Togg Sedan Fiyatları | Türkiye'nin TOGG Forumu!

İpucu Togg Sedan Fiyatları

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

TOGGTR

Üye
Katılım
28 Ocak 2023
Mesajlar
20
Aldığı Beğeni
4
Ülkemizde elektrikli otomobil kapsamında projesini sürdüren Togg Sedan, yerli otomobil olarak geçmektedir. Togg Sedan üretimi tamamlandıktan sonra ilk defa 2019 yılının aralık ayında Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu yani kısacası (TOGG) lansmanında sergiye sunulmuştur. O günden beri Togg Sedan yerli otomobil herkesin ilgisindedir ve fiyatı merak konusu haline gelmiştir.

Togg Sedan fiyatları henüz kesin bir bilgi değildir ancak 500 bin liradan yüksek olacağı kesindir. Togg Sedan yerli otomobili en son 5 Ocak 2022 tarihinde sergiye çıkmıştır ve oldukça ilgi çekmiştir. C segmente sahip olan Togg Sedan, ikinci Togg olarak piyasaya sürülmüştür. Togg sedan yerli araç hem 2023 bitmeden seri üretime geçecektir hem de Togg Sedan fiyatları kesinleşecektir.

383


Togg Sedan Özellikleri

Çıktığı ilk günden beri oldukça ilgi çekmeyi başarabilen Togg Sedan Türkiye’de olduğu kadar yurtdışında da popüler hale gelmiştir. Togg Sedan yerli aracının birkaç özelliği şunlar olmaktadır;

  • C segment olarak piyasaya sürülmüştür.
  • Elektrikle çalışan sedan otomobil olmaktadır.
  • Transition Concept Smart Device ismini taşıyan konsepti ile iç dizaynı yapılmıştır.
  • Togg Sedan yerli arabasının seri üretimi Gemlik fabrikasında olacaktır.
İlginç dizaynı sayesinde oldukça estetik bir görüntüye sahip olan milli araç Togg Sedan birçok özelliği ile oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Yeni sistem ile donatılan dokunmatik ekran oldukça başarılıdır bu yüzden dünyada da ilgi çekmeyi başarmıştır.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Üst