Web Analytics
TOGG - Qualcomm Snapdragon İş Birliği | TOGG Destek Forumu!

TOGG - Qualcomm Snapdragon İş Birliği

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
35
Togg- Qualcomm Snapdragon iş birliği, son günlerde gündemde en çok konuşulan konu başlıklarından birisi oldu. Yerli ve doğuştan elektrikli otomobil Togg’un piyasaya çıkmasına sayılı bir zaman kala firmanın iş birlikleri artarken yeni iş birliğinin ne işe yarayacağı, hangi alanları kapsayacağı merak konusu oldu.

29 Ekim tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde açılışı gerçekleştirilmiş olan Gemlik Fabrikası’nda seri üretimine geçilen ve şubat ayında da ön siparişleri kabul etmeye başlayacak olan Togg, akıllı cihaz piyasaya çıkmadan önce çeşitli iş birliklerine imza attı. Birçok farklı alanda faaliyet gösteren firma ile anlaşmaya varan ve firmaların faaliyetlerini yerli otomobil Togg’a entegre eden firma, dikkatleri üzerine çekti. Kurulduğu günden bu yana amacının bir elektrikli otomobil üretmekten çok daha fazlası olduğunu ve zaman içerisinde Türkiye’nin mobilite ekosistemini oluşturacağını ifade eden Togg, bu kez de Qualcomm ile yeni bir iş birliğine imza attı.

Sosyal medya hesabı üzerinden yeni bir paylaşımda bulunan yerli firma Togg, Qualcomm ile yapmış olduğu iş birliği kapsamında akıllı cihazda Snapdragon’ın dijital kokpit platformlarının kullanılacağını ifade etti.

Togg’dan Qualcomm AçıklamasıTogg Qualcomm iş birliği açıklaması, gündemde sıklık ile konuşulan konulardan birisi oldu. Açıklamayı yapan isim olan CEO Mehmet Gürcan Karakaş, Qualcomm iş birliğine ilişkin şu ifadeleri kullandı: “Kullanıcılarımıza bağlantılı bir akıllı cihazdan çok daha fazlasını sunmayı hedefliyoruz. Snapdragon dijital kokpit platformları aracılığı ile kullanıcılarımıza akıllı ve konforlu bir deneyim imkanı sunacağız. Yeni nesil araçlar için Qualcomm ile çalışmalarımızı genişletmeyi sabırsızlık ile bekliyoruz.”

Qualcomm Yetkilisinden Togg İş Birliği Açıklaması

Qualcomm yetkilisinin Togg açıklaması da gündemde dikkat çeken konulardan birisi oldu. Firmanın GmbH Ürün Pazarlama Kıdemli Direktörü Thomas Dannemann, Togg iş birliğine ilişkin şu ifadeleri kullandı: “Qualcomm Technologies, otomobil üreticilerinin hem yolcular hem de sürücüler için daha akıllı, güvenli ve bağlantılı bir sürüş deneyimi sağlamalarına katkıda bulunmayı garanti ediyor. Togg’un Snapdragon dijital kokpit platformlarına dayanan dijital olarak gelişmiş olan özellikleri yeni nesil elektrikli araçlarına entegre etmesini katkıda bulunmayı dört göz ile bekliyoruz.”
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular Forum Tarih
Mehmet TOGG Fiyatları 0 519
B-SUV 0 307
Mehmet B-SUV 0 344
Mehmet C-SUV 0 343
Mehmet C-Sedan 0 299

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst