Web Analytics
Togg Ön siparişler dünya çapında yenilikçi bir yöntemle alınmaya başlanacak | Türkiye'nin TOGG Forumu!

Togg Ön siparişler dünya çapında yenilikçi bir yöntemle alınmaya başlanacak

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
35
Ön siparişler dünya çapında yenilikçi bir yöntemle alınmaya başlanacak
Avrupa'nın en temiz kampüsünde ilk akıllı cihazın seri üretimine başladıklarını anımsatan Karakaş, cihazın mart sonunda Türkiye'den başlayarak kullanıcılarla buluşacağını dile getirdi.
Türkiye'de başlayacak ve yakında detayları açıklanacak ön sipariş sürecine ilişkin de bilgi veren Karakaş, Togg'un doğuştan elektrikli ilk akıllı cihazı C SUV'un ön siparişinin dünya çapında yenilikçi bir yöntemle satışa açılacağını aktardı.
Karakaş, satış stratejilerinde kullanıcıyla doğrudan temas yöntemini seçtiklerini belirterek, "Küresel rekabette kullanıcıya yakın olanlar daha başarılı oluyor. Akıllı cihazlarımızı kullanıcılarımızla doğrudan buluşturacak, satışları doğrudan kendimiz organize edeceğiz." dedi.
Kullanıcıyı merkeze alan, dijital ve fiziksel deneyimi harmanlayan yapıda hizmet vereceklerini vurgulayan Karakaş, şunları söyledi:
"Şubat ayında da siparişleri açıp, ilk çeyrek sonunda ilk akıllı cihazlarımızı kullanıcılarımızla buluşturmaya başlayacağız. Siparişleri bireysel kullanıcılar öncelikli olmak üzere 2023 boyunca teslim edeceğiz. Kullanıcılarımız Trumore platformu üzerinden katılacakları bir yarışma ya da dilerlerse kura yöntemiyle Togg akıllı cihazlarına ön sipariş verme hakkını elde edebilecekler. Cumhuriyetimizin yüzüncü yılına özel olarak üreteceğimiz ve açık artırma ile satışa sunacağımız NFT (Nitelikli Fikri Tapu) koleksiyonu ise 2023 adet akıllı cihazın ön siparişine katılma hakkı ve sıralama önceliği sunacak."
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Mesajlar

Üst