Web Analytics
TOGG Ön Sipariş Hakkı Nasıl Kazanılır? | Türkiye'nin TOGG Forumu!

TOGG Ön Sipariş Hakkı Nasıl Kazanılır?

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

TOGGTR

Üye
Katılım
28 Ocak 2023
Mesajlar
20
Aldığı Beğeni
4

TOGG Ön Sipariş Hakkı Nasıl Kazanılır?

Milli ve yerli otomobil olan Togg büyük bir kitle tarafından sabırsızlık ile bekleniyor. Bu otomobile sahip olmak isteyenler Togg ön sipariş hakkı nasıl kazanılır? Sorusunun cevabını araştırırken, yenil nesil elektrikle aracın önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde piyasada olması bekleniyor.

Sosyal medya hesaplarından ve bilgi içerikli haber sitelerinden aracın ön siparişi hakkında bilgi almaya yönelik yapılan araştırmalar kişileri Trumore uygulamasına yönlendirmekte. Kullanıcıların bu uygulamayı kullanarak yeni nesil girişimler arasında bulunan bu araca ön sipariş vermesi sağlanabilmekte. Bunun yanı sıra NFT açık arttırması ve Yeni Lig yarışması gibi seçeneklerde bu araca sahip olmak isteyenler için ön sipariş hakkı sunmakta.
images (3).jpg

Türkiye’nin Otomobil Rüyası Gerçek Oluyor

Dikkat çekici dış tasarımı ve güçlü mekanik yapısının yanı sıra elektrikli araç teknolojisine de sahip olan yerli otomobil Togg’un çok sayıda bekleyeni olduğu için bu araca yönelik Togg ön sipariş hakkı nasıl kazanılır? Soruları da gündemi meşgul etmekte.

Türkiye için 60 yıllık bir rüyanın gerçek olması anlamını taşıyan otomobil, ilk yılında 80 bin adet olarak üretilerek piyasaya sunulacak. Bu araçlardan bir tanesine sahip olmak isteyen kişilerin ön sipariş vererek aracı piyasaya çıktığı ilk yıldan satın almak istemesi yoğun ön sipariş taleplerinin ortaya çıkmasına neden olmakta. Otomobili satın almak isteyen vatandaşların ön sipariş seçeneklerini kullanarak işlemleri gerçekleştirmesi gerekmekte.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Üst