Web Analytics
Neler yeni
  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.
  • Satılık TOGG İlanlarınızı "Sahibinden TOGG T10X İlanları" Kategorisine ÜCRETSİZ Olarak Verebilirsiniz...

Togg Ön Başvuru, Togg ön sipariş nasıl verilir?

Mehmet

Admin
Katılım
29 Nis 2021
Mesajlar
11,176
Çözümler
8
Aldığı Beğeni
36
Konum
Kocaeli

TOGG Siparişi Nasıl Verilir? 2023 TOGG Başvurusu İşlemleri (TOGG Ön Sipariş Formu)​


60 yıllık rüya sona erdi. Türkiye'nin ilk yerli elektrikli otomobili ilk kez banttan indi. Bursa Gemlik TOGG fabrikası 8 yıl içerisinde 1 milyon araç üretmeyi planlıyor. TOGG özellikleriyle de rakiplerinin çok önünde olacak . Batarya ve motoru ile dikkatleri üzerine çeken ve otomobil tutkunlarının şimdiden yoğun talep gösterdiği TOGG için ön sipariş formu ve başvuru koşulları araştırılıyor. Biz de Tgrthaber.com.tr olarak 2022 TOGG başvuru formu ve işlemlerini adım adım sizin için anlattık... İşte TOGG siparişi nasıl verilir sorusunun cevabı.​


TOGG siparişi nasıl verilir? Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu, 2018 senesinden beri yoğun bir çalışma içerisinde. Yüzlerce mühendis, binlerce çalışan gecesini gündüzüne kattı ve TOGG'u nihayet üretim bandından indirdi. TOGG Gemlik Fabrikası'nın açılmasıyla sipariş vermek isteyen vatandaşlar da araştırmalara başladı. TOGG ön siparişi formu ve A'dan Z'ye gerçekleştirilmesi gereken başvuru işlemleri bu haberimizde olacak. İşte TOGG siparişi hakkındaki tüm detaylar!

TOGG SİPARİŞİ NASIL VERİLİR?

TOGG'un görkemli fabrika açılışı 29 Ekim 2022 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirildi. Fabrika açılışında TOGG C-SUV aracı ve 5 model daha tanıtıldı. Özellikler resmen açıklandı. Rakipleriyle yarışan hatta birçok kabiliyetiyle ön plana çıkan TOGG, şimdiden siparişlerle gündemde. Fakat sipariş ekranı henüz açılmadı. Konu ile en ayrıntılı bilgiyi yine Cumhurbaşkanı Erdoğan vererek şubat ayını işaret etti.

TOGG ÖN SİPARİŞ FORMU

TOGG ön sipariş formu da henüz yayınlamadı. Konu hakkında TOGG fabrika açılışında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, TOGG'un 2023 yılının ilk çeyreğinin sonlarına doğru yollarda olacağının müjdesini verdi. TOGG ön sipariş formu bekleyenlere ise Şubat ayını işaret etti. Hem dijital hem de fiziksel koşullarla siparişlerin kabul edileceğini söyleyen Erdoğan, TOGG'un Avrupa'da da boy göstereceğini açıkladı.

TOGG ÖN SİPARİŞ FİYATI NE KADAR?

Anadolu Grubu (%23), BMC (%23), Turkcell (%23), Zorlu Holding (%23) ve TOBB (%8) ortaklığında hayata geçirilen TOGG ön satış fiyatı hakkında da Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli ipuçları geldi. TOGG'un Mart ayında yollarda olacağına işaret eden Erdoğan, Şubat ayında da siparişlerin kabul edilmeye başlayacağını aktardı. Bu dönemlerde TOGG fiyatının da açıklanacağını dile getiren Erdoğan, "Zaten şimdiden fiyat açıklamak doğru olmaz" yorumunda bulundu. Böylelikle TOGG modellerifiyatları için Mart ayına gözler çevrilmiş oldu.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.