Web Analytics

Türkiye'nin TOGG Destek Forumu!

Yerli otomomobil TOGG'a dair merak ettiğiniz ne varsa hemen foruma üye olup topluluğa soru sorabilirsiniz!
  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

TOGG Motor Seçenekleri Neler?

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Puanları
0
Yaş
36
OGG hakkında detaylar; Teknik özellikler ve TOGG Motor Seçenekleri Neler? Dünyanın birçok ülkesinde elektrikli otomobil sektörü hızla ilerliyor. Elektrikli otomobiller diğer yakıtlı araçlara göre daha fazla tercih edilir oldu. Tamamen yerli üretim Togg’da elektrikli otomobillerden bir tanesi. Elektrikli otomobil segmentinin en üst zirvesinde yer alan Togg güçlü motoruyla da çok dikkat çekmektedir. Togg motor seçenekleri olarak, ilk seçenekte tam 200 beygir güç üretebilecek bir motor bulunmaktadır.

TOGG Motor Seçenekleri Neler?​

İkinci seçenek olarak, araçta 2 motor bulunmakta ve tam 400 beygir gücüne sahiptir. İlk motor seçeneği 0 km’den 100 km hıza 7,6 saniyede ulaşmaktadır. İkinci motor seçeneği ise 0 km’den 100 km hıza 4,8 saniyede ulaşabiliyor. Üretilecek yerli otomobillerin hız kapasitesi 180 km hıza sabitlenecektir.


TOGG Motor Teknik Özellikleri​

Türkiye'nin ürettiği yerli otomobil Togg’da 2 adet motor seçeneği bulunmaktadır. İki motor da birbirinden güçlüdür. Hız kapasiteleri oldukça yüksektir. Motorun son hız kapasitesi 180 km/sa olarak sabitlenecek. Motor 100 km hıza, 1. motorda 7,6 saniyede ulaşıyor. 2. motorda ise 4,8 saniyede ulaşıyor. 1 motorda araç teknik özelliği 2 çekerdir. 2. motorda ise araç teknik özelliği dört çekerdir. Çift motorlu aracın motor gücü kapasitesi net 150 kw'dır. Sonuç olarak çift motor seçenekleri sayesinde, Togg otomobil çok hızlı ve güçlü olacaktır. Yerli otomobil Togg, güçlü motoru sayesinde herkesin dikkatini çekmekte olup elektrikli otomobil sektöründe de güçlü motoru ile zirvededir. Öneri Yazı: Türkiye'nin ilk lityum tesisi açılıyor!


Yerli Otomobil Togg Özellikleri​

Türkiye'nin yerli otomobili Togg, dünya otomobil sektöründe en çok tercih edilen elektrikli otomobillerden olacağı aşikârdır. Otomobilin en muhteşem özelliği, otonom sürüşü sağlıyor olmasıdır. Ayrıca otonom sisteminin seviyesi çok güçlüdür. Araç tamamen teknolojik olarak üretilecektir. Otomobil dünya ile iletişim kuracak ve yolcuları internet dünyasında yolculuğa çıkaracaktır. TOGG Motor Seçenekleri Neler? Togg elektrikli otomobilde sıfır emisyon özelliği sayesinde araç hijyenik özelliğini asla kaybetmeyecek. Araç en kısa sürede şarj oluyor ve ortalama 500 km yol yapabiliyor. Aynı zamanda teknik özelliği sayesinde şarj deposu 30 dakikanın altında dolabiliyor. Otomobildeki yolculara rahat ve konforlu bir seyahat sunuyor olması da vazgeçilmez bir özelliğidir.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular Forum Tarih
Mehmet TOGG Genel 0 28
Mehmet TOGG Genel 0 14
Mehmet TOGG Genel 0 15
Mehmet TOGG Genel 0 11
Mehmet TOGG Genel 0 9

Benzer konular

Son Konular

Üst