Web Analytics
Togg Kaça Mal Oluyor? | Türkiye'nin TOGG Forumu!

Togg Kaça Mal Oluyor?

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

TOGGTR

Üye
Katılım
28 Ocak 2023
Mesajlar
20
Aldığı Beğeni
4

Togg Kaça Mal Oluyor?

Yeni nesil elektrikli araçlar arasında milli otomobil olarak yer alan Togg kaça mal oluyor? Sorusu bugün bu otomobil ile ilgilenenlerin en çok araştırdıkları konular arasında yer alıyor. 29 Ekim 2022 yılında seri üretime hazır bir hal alan milli otomobil Togg, estetik dış dizayn ve motor gücü ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Alanında en iyi mühendislerin son teknoloji ile tasarladıkları bu otomobil için 2022 Eylül ayında yapılan maliyet hesaplaması 750.000 TL olarak tahmin edilmekte. Bu otomobilin Türkiye için son derece önemli olması bu somut maliyetlerin yanı sıra manevi değeri de ortaya çıkarmakta.
images (2).jpg

Yerli ve Milli Gururumuz

Türkiye için son derece önemli bir proje olan Togg, son virajı da hızlı bir şekilde alarak kusursuz bir biçimde piyasaya sürülmeye hazır hale getirildi. Yüksek performanslı ve elektrikli olarak piyasaya çıkacak olan bu otomobil bugün pek çok kişi tarafından büyük bir heyecan kaynağı olmakta. Yapılan araştırmalar segmentinde bulunan diğer araçlara nazaran çok daha uygun bir fiyat avantajı ile bu aracın piyasaya sunulacağını göstermekte.

Pek çok kişi tarafından merak edilen Togg kaça mal oluyor? Sorusu ise yetkili ağızlardan cevap bulmaktadır. Bu aracın tahmini maliyet fiyatı olarak yetkililer 750.000 TL civarını tahmin etmekteler. Otomobile sahip olmak isteyen kişilerin ön sipariş için harekete geçmesi ise bu araca yoğun olarak talep gösterileceğinin işareti olarak algılanmaktadır.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Mesajlar

Üst