Web Analytics
Togg Kaç Beygir Gücünde | Türkiye'nin TOGG Forumu!

Togg Kaç Beygir Gücünde

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
35

Yerli otomobil kaç beygir güç üretiyor?​

TOGG kaç beygir? Diye sosyal medyada yorumlar yapılıyor. Bende bu tip soruları yanıtlamak için güzel bir yazı kaleme aldım. Bu yazımızda Yerli otomobil kaç beygir güç üretiyor onun cevabını vereceğim. Öncelikle yerli otomobil TOGG 3 model ile tanıtıldı. Bunların ikisi SUV birisi de Sedan otomobildir. Yani toplamda 3 model sunulan Elektirkli otomobilin kaç beygir olduklarını sizlere yanıtlayacak ve detaylar paylaşacağız. Şimdi sizlere 3 seriden oluşan TOGG beygir özelliklerini sunacağız. C - SUV Beygir gücü: 400 B - SUV Beygir gücü: 200 Sedan Beygir gücü: 200 Yukarıda TOGG serilerinin modellere göre ayrı ayrı beygir güçleri yer almaktadır. Yerli otomobil için ve diğer elektrikli otomobiller için gayet iyi değerlere sahip diyebiliriz. Bizim yerli otomobilimiz otomobil piyasasına bu değerlerde giriyor. Bu da gurur verici bir detay diyeceğiz. Çünkü otomobiller elektrikli olarak aşırı güç üretemez diyorlardı ve biz bu güçleri normal şekilde ürettik. Önerilen Yazı: Günsel B9 ve J9 modelini tanıttı İlerleyen zamanda daha güçlü motorlar ve daha güçlü araçlar yapmamız dileğiyle. Yukarıdaki beygir değerlerine bakacak olursak eğer, sizce beygir güçleri yeterli midir? Yani Türkiye şartlarını ve coğrafik yapıyı göz önüne alırsak? Yerli otomobil kaç beygir güce sahip yazımızın sonuna geldik.
 

Agencyhuk

Üye
Katılım
23 Ocak 2023
Mesajlar
5
Aldığı Beğeni
5
TOGG Ülkeler arası rekabette şahsım adına konuşuyorum ilk sıralarda ! Geçen günlerde Bir Fuar videosu izledim , TOGG yoktu ama TOGG'dan daha özellikli ve şık pek bir araç göremedim..
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Üst