Web Analytics
Neler yeni
  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

Togg Kaç Beygir Gücünde

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
36

Yerli otomobil kaç beygir güç üretiyor?​

TOGG kaç beygir? Diye sosyal medyada yorumlar yapılıyor. Bende bu tip soruları yanıtlamak için güzel bir yazı kaleme aldım. Bu yazımızda Yerli otomobil kaç beygir güç üretiyor onun cevabını vereceğim. Öncelikle yerli otomobil TOGG 3 model ile tanıtıldı. Bunların ikisi SUV birisi de Sedan otomobildir. Yani toplamda 3 model sunulan Elektirkli otomobilin kaç beygir olduklarını sizlere yanıtlayacak ve detaylar paylaşacağız. Şimdi sizlere 3 seriden oluşan TOGG beygir özelliklerini sunacağız. C - SUV Beygir gücü: 400 B - SUV Beygir gücü: 200 Sedan Beygir gücü: 200 Yukarıda TOGG serilerinin modellere göre ayrı ayrı beygir güçleri yer almaktadır. Yerli otomobil için ve diğer elektrikli otomobiller için gayet iyi değerlere sahip diyebiliriz. Bizim yerli otomobilimiz otomobil piyasasına bu değerlerde giriyor. Bu da gurur verici bir detay diyeceğiz. Çünkü otomobiller elektrikli olarak aşırı güç üretemez diyorlardı ve biz bu güçleri normal şekilde ürettik. Önerilen Yazı: Günsel B9 ve J9 modelini tanıttı İlerleyen zamanda daha güçlü motorlar ve daha güçlü araçlar yapmamız dileğiyle. Yukarıdaki beygir değerlerine bakacak olursak eğer, sizce beygir güçleri yeterli midir? Yani Türkiye şartlarını ve coğrafik yapıyı göz önüne alırsak? Yerli otomobil kaç beygir güce sahip yazımızın sonuna geldik.
 
TOGG Ülkeler arası rekabette şahsım adına konuşuyorum ilk sıralarda ! Geçen günlerde Bir Fuar videosu izledim , TOGG yoktu ama TOGG'dan daha özellikli ve şık pek bir araç göremedim..
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular Forum Tarih
Mehmet TOGG Genel 0 3
Mehmet TOGG Genel 0 7
Mehmet TOGG Genel 0 25
Mehmet TOGG Genel 0 316
Mehmet TOGG Genel 0 294

Benzer konular

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.