Web Analytics

Türkiye'nin TOGG Destek Forumu!

Yerli otomomobil TOGG'a dair merak ettiğiniz ne varsa hemen foruma üye olup topluluğa soru sorabilirsiniz!
  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

Togg İçin Kredi Seçenekleri

TOGGTR

Üye
Katılım
28 Ocak 2023
Mesajlar
20
Aldığı Beğeni
4
Puanları
0
Son yıllarda Türkiye için oldukça önemli bir proje olan yerli araç herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Hem Türkiye’de hem de dünyada popüler hale gelen Togg yerli aracının birçok fabrikada sergisi bulunsa da henüz üretimi başlatılmamıştır. Yerli otomobil Togg hakkında merak edilen birçok konu arasında Togg için kredi seçenekleri bulunmaktadır.

Oldukça merak konusu olan Togg için kredi seçenekleri için Hazine ve Maliye bakanı Nureddin Nebati konuya açıklık getirmek için uygun maliyetlerle kredi desteği verileceğini açıkladı. Konuyla ilgili daha fazla detaylı açıklama yerli otomobil Togg’un seri üretiminin ardından yapılacaktır. Yerli otomobil Togg ve kredi başvuruları hakkında henüz tam bir açıklama yapılmamıştır.

images


Yerli Otomobil Togg ve Merak Edilenler

Yerli otomobil Togg henüz yeni çıkmasına rağmen binlerce insanın ilgi konusu haline gelmeyi başarmıştır. Merak edilen bir diğer önemli konu ise Togg ve kredi seçenekleridir. Uygun maliyetlerle destek çıkılacağı açıklanmıştır. Yerli otomobil Togg’un siparişini oluşturduktan sonra destek sunacak kamu bankaları şunlardır;

  • Ziraat Bankası
  • Halkbank
  • Vakıf Bank
  • Katılım Bankaları
Hem dijital hem de fiziksel satış deneyimlerinden yararlanacak olan müşteriler yerli otomobil Togg hakkında oldukça ilgilidir. Müşteriler yerli otomobil Togg’u şubat ayı içerisinde başlayacak olan ön satış ile sipariş oluşturabilecek. Togg fiyatları ise piyasa üzerinden değerlendirilip ticari sınırlarının dışına çıkılmasına izin verilmeden karar verilecektir.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Üst