Web Analytics
Togg, Galataport İstanbul’da sergileniyor | TOGG Destek Forumu!

Togg, Galataport İstanbul’da sergileniyor

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
35

Togg, Galataport İstanbul’da sergileniyor​

İlk kez iki ay önce, Zorlu Center'da görücüye çıkmıştı. Türkiye'nin otomobili Togg'un İstanbul'da ikinci durağı Galataport oldu. Yerli otomobilin üst düzey teknolojik özelliklerinin tanıtıldığı konsept araç, ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. TRT Haber hem o ilgiyi hem de yerli otomobili görüntüledi.​

Tasarımıyla göz kamaştıran, teknolojik donanımıyla konuşulan, Türkiye'nin yerli otomobili Togg, Zorlu Center'dan sonra İstanbul'daki ikinci durağı Galataport’ta..
Togg'un tüm teknolojik özelliklerini ön plana çıkartan o konsept araç, meydandaki cam platformun içinde sergileniyor. TRT Haber, hem ziyaretçilerin ilgisini hem de yerli otomobili görüntüledi.
Tasarımıyla övgü topladı
Sergilenen yerli otomobil, görenleri kendine hayran bırakıyor.
Yerli otomobili yakından görme fırsatını bulan ziyaretçiler duygularını, “Bu mükemmel, teknolojinin son haddi herhalde çok beğendim”, “Milli duygularım görünce kabardı. İnceledim içini dışını. Çok gurur duydum. Bu memleketimiz için bir övünç kaynağıdır, çok gururluyum” sözleriyle ifade etti.
Ziyaretçiler, Togg’un tasarımının çok güzel ve Türkiye’ye yakışır bir otomobil olduğunu vurguladı.Doğu ve batının birlikteliğine özel simge
Togg'un logosu aracın direksiyonunda da bulunuyor ve bu logo doğu ve batının birlikteliğini simgeliyor.
Konsept araç, 15 Ekim'e kadar Galataport'ta ziyaretçilerini bekliyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Son Konular

Geri
Üst