Web Analytics
Neler yeni
  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

TOGG Fiyatları

Mehmet

Yönetici
Admin
Katılım
29 Nis 2021
Mesajlar
2,743
Çözümler
4
Aldığı Beğeni
32
Konum
Kocaeli

TOGG Fiyatı Ne Kadar Olacak?​

Yerli otomobil TOGG konusunda en çok merak edilen konuların başında TOGG satış fiyatı yer alıyor. TOGG çalışma grubu tarafından yapılan açıklamalara göre yerli otomobil oldukça makul bir fiyata sahip olacak. Bu konuda öne çıkan fiyat tahminleri C sınıfı elektrikli araçların fiyatları ile birbirine yakındır. Fiyat konusunda hesaba katılması gereken bir diğer konu ise yedek parça ve yetkili servis gibi satış sonrası hizmetlerin daha rekabetçi hale gelecek olmasıdır.

TOGG fiyat listesi henüz tam olarak belli değil. Ancak TOGG otomobil fiyatları hakkında öne sürülen bazı bilgiler aracın yaklaşık 180 bin TL ile 250 bin TL arasında piyasaya sürüleceği yönünde. Ayrıca, TOGG araba fiyatları belirlenirken temel amaç daha rekabetçi bir piyasa sağlamak ve fiyatları olabildiğince makul seviyede tutabilmektir.

TOGG için Avrupa Birliği patent süreci aşılmış ve aracın resmen tescillenmesi sağlanmıştır. Uzak Doğu'da ise ihtiyaç duyulan tescil işlemleri öncelikli olarak Çin'de gerçekleştirildi. Ayrıca, Japonya tarafından da S-SUV ve Sedan modelleri tescillenmiştir.

TOGG yerli otomobili cazip kılan iki temel özellik sayabiliriz.Bunlardan birincisi ülkemizde yerli ve güçlü bir otomobil üretilecek olması. Diğeri ise fosil yakıtlar yerine doğrudan elektrikli olarak üretilmesidir. Dünyadaki petrol kaynaklarının azalması ve elektrikli araçların yaygınlaşması yerli bir elektrikli otomobilin üretilmesini zorunlu kılar. Önümüzdeki süreçte yerli otomobil ile ilgili daha farklı gelişmeler yaşanacağı aşikar. Bu sürede aracınızı satıp daha çevre dostu ve teknolojik bir modele geçiş yapmayı düşünürseniz hızlı ve sorunsuz bir alım hizmeti sunan Otonakit’i tercih edin, anında online teklif alıp aracınızı kötü sürpriz yaşamadan satın.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.