Web Analytics
TOGG fiyatı netleşti! Şimdiden 2 senelik sıra oluştu | TOGG Destek Forumu!

TOGG fiyatı netleşti! Şimdiden 2 senelik sıra oluştu

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

Kabus34

Üye
Katılım
25 Eki 2022
Mesajlar
43
Aldığı Beğeni
0
Yaş
42
Türkiye’nin yerli ve milli otomobili TOGG kısa bir süre sonra yollarda olacak. Gerek görünümü, gerek özellikleri, gerekse de alt yapısı ile şimdiden ilgi odağı olan TOGG fiyatıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.
Şimdiye kadar TOGG hakkında pek çok iddia ortaya atıldı. Türkiye’nin yerli ve milli otomobili ilk duyurulduğunda fiyat tarafında 500 bin TL ve altı rakamlardan bahsediliyordu. Lakin geldiğimiz noktada bu rakam çok da mümkün görünmüyor.
Son ortaya atılan iddialarda TOGG fiyatının 800 bin TL civarında olacağı belirtilmişti. Nitekim geçtiğimiz günlerde Türkiye’de satışa çıkan e-C4’ün de bu kalibrede bir etikete sahip olması TOGG’un fiyatı hakkındaki söylentileri tekrardan ateşlendirdi.
Eğer büyük bir aksilik yaşanmazsa, TOGG ciddi anlamda 800 bin TL civarında bir etiketle satışa çıkacak. Bu durum şu anda pek çok yerde dillendirilmeye başladı. Muhtemelen pek çok kişi için bu etiket oldukça uygun görülebilir.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst