Web Analytics
TOGG fiyatı için bu iki rakam konuşuluyor! | TOGG Destek Forumu!

TOGG fiyatı için bu iki rakam konuşuluyor!

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
35
TOGG fiyatı için bu gün bir gelişme yaşandı. Eskiden 1 milyon liranın üzerinde olacağı konuşuluyordu. Ama geçtiğimiz günlerde ÖTV düzenlenmesi yapıldı. Yapılan bu değişiklikle:

Togg'un da, ÖTV değişikliğinden olumlu etkilenme ihtimali bulunuyor. Düzenlemenin ardından TOGG’un yüzde 10 vergi dilimini aşmayacağı konusu da göz önünde bulundurulduğunda, fiyatın ortalama 700 ila 900 bin TL gibi bir aralıkta yer almasına olası olarak bakılıyor.

Ama elbette henüz kesin bir bilgi bulunmadığı için bu fiyatlar tamamıyla bizlerin tahminlerden ibaret. Ancak sektörde beklenti otomobilin başlangıç paketinin ortalama bu fiyatlardan başlaması yönünde oldu. Yani diğer araba markalarının, kendi modellerine de yaptığı gibi başlangıç paketinin uygun fiyatlı kalması, ama üst paketlerin de fiyatının baya yükselmesi durumunu Togg içinde görebiliriz.Sektör temsilcileri TOGG’un satışa çıktığı dönemde ise aracın piyasaya göre çok ucuz olacağını öne sürüyorlar. Böylece diğer otomobil devlerinin de fiyat indirimine gitmek zorunda kalacağı belirtiliyor. Bu beklentinin gerçekleşmesini bizler de dört gözle bekliyoruz.

Toparlayacak olursak da Togg giriş paketinin 750 bin TL civarında olması, üst paketlerinde 900-950 bin TL olması yönünde tahminler bulunuyor.

Sizce bu aracın fiyatı ne kadar olacak tahminleri alalım.?
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst