Web Analytics
TOGG evde kaç saatte şarj olur? | Türkiye'nin TOGG Forumu!

TOGG evde kaç saatte şarj olur?

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
35

TOGG evde kaç saatte şarj olur?​

TOGG evde kaç saatte şarj olur? Togg AC(ev şarjı) şarj edilirse kaç saatte tam dolum gerçekleşiyor? Bu soruları sizlere yanıtlayacağız.

Togg'un 300+ km ve 500+ km menzil sunan şeklinde 2 farklı batarya seçeneği olacak. Bunu hepimiz biliyoruz. Bu yüzden iki araç için de ayrı ayrı hesaplama gerçekleştirceğiz. Aracı evde prize taktığınız zaman 24 saatte 300 km menzil sunacak. Bu da demek oluyor ki düşük menzil sunan paketi satın aldıysanız 24 saatte bataryasını tamamen doldurabileceksiniz.

Diğer paketi yani 500 km menzil sunan paketi satın alırsanız da 35 saate tam anlamıyla dolum gerçekleşecektir. Aracınızı yani akşam 18:00 de şarja bıraktığınız da sabah saat 7-8 gibi ise aracınızın şarj doluluk oranı ise sizin için şehir içinde kullanabileceğiniz mesafeyi kolaylıkla çıkaracaktır. Ayrıca not olarak da Tabi DC (hızlı şarj) şarj ile de 35-40 dk arasında da %80-90 arası doluluk seviyesine ulaşabilirsiniz.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Üst