Web Analytics
TOGG En Beğenilen Rengi | Türkiye'nin TOGG Forumu!

TOGG En Beğenilen Rengi

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

TOGGTR

Üye
Katılım
28 Ocak 2023
Mesajlar
20
Aldığı Beğeni
4

TOGG En Beğenilen Rengi

TOGG en beğenilen rengi anketi sonuçlarına göre en çok katılım gören şehir Nevşehir oldu. TOGG, yani Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun henüz üretime geçmemiş olan otomobilinin en beğenilen rengi hakkında net bir bilgi yoktur. Ancak, TOGG'un resmi internet sitesinde yer alan renk seçenekleri arasında mavi, siyah, beyaz, turuncu ve gri renkler yer almaktadır. Bu renkler arasında hangisi en beğenilen renk olarak öne çıkacak, zamanla ortaya çıkacaktır.

TOGG Renkleri

TOGG en beğenilen rengi ve TOGG Renkleri hakkında detaylı bilgi vermek gerekirse, Türkiye’nin yerli üretim otomobili olan TOGG, Türkiye’nin güzellikleri renkleri bünyesinde tamı tamına beş farklı renk ile piyasaya sürülecek. Bu renklerin isimleri bildiğimiz renk isimleri gibi değildir. Renkler şu şekildedir: Gemlik, Oltu, Anadolu, Kula ve Kapadokya.

  • TOGG’un ana üretim bölgesi olan Gemlik ilçesinde bulunan güzellikleri yansıtmaktadır.
  • Anadolu renginin adı ise Türkiye’nin Anadolu topraklarında bulunması ile koyulmuş olan bir isimdir.
  • TOGG’un Oltu rengi ise siyahın asaletini ve özel tasarımını temsil ediyor.
  • Kula rengini ele aldığımızda ülkemizin doğal güzellikleri arasında yer alan kayaçları ve vadileriyle müthiş manzaralarını ve doğal yapısını temsil ediyor.
  • Son olarak da Kapadokya ismi ise adından da belli olduğu gibi Kapadokya ilçesinde bulunan eşsiz güzellikteki peri bacalarının kum ve toprak renklerinden doğuyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular Forum Tarih
Moderator TOGG Genel 0 40
Moderator TOGG Genel 0 39
Moderator TOGG Genel 0 27
Mehmet ÖZCAN TOGG Genel 4 127
Moderator TOGG Genel 0 71

Benzer konular

Son Mesajlar

Üst