Web Analytics
Neler yeni
  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

TOGG elektrik motoru yerli mi? TOGG motoru hangi marka?

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
36

TOGG elektrik motoru yerli mi? TOGG motoru hangi marka?​

  • Merak edilenler: TOGG motoru hangi marka? TOGG elektrik motoru yerli mi? Togg motoru yerli mi? U konuyu sizlere sunacağız. Çünkü yerli otomobil sloganı ile hayatımıza giren yerli ve milli markamız Togg için merak edilen konulardan birisi de motor kısmıdır. Şimdi sizlere merak edilen bu sorunun cevabını açıklayacağız.

    Gelelim TOGG elektrik motoru yerli mi? TOGG motoru hangi marka? Sorusunun cevabına.. İlk etapta Togg üzerinde kullanılacak olan elektrikli motor, Alman Bosch markasına aittir. Yani henüz motorlar için ilk etapta Bosch marka motor kullanılacak. İlerleyen zamanda ise kendi elekrikli motorumuzu üreteceğiz açıklaması yapılmıştı. Araçlar üzerinde hayati öneme sahip olan motorlar hata kaldırmayan bir öneme sahip olduğu için ilk etapta Bosch marka motor kullanılması bizce de en doğru karardır.

    İlerleyen zamanda ise kendi elekrikli motorumuzu üretir isek denemeleri ve gerekli AR-GE çalışmaları tamamlanırsa o zaman Togg üzerinde yer alması daha doğru bir karar olacaktır. Amaç şu an dayanıklı ve güvenilir bir standarda sahip araç yapmaktır. Bunu da şimdilik dışardan temin edilen Bosch markasının motoru sağlamaktadır. Gelecekte ise Bosch motorlar yerini kendi üreteceğimiz motorlara bırakabilir.

    Sorumuz: Sizce de ilk etapta, en azından kendi motorumuzu üretilene kadar Bosch motorun kullanılması gayet mantıklı değil midir? Düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz..
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular Forum Tarih
Mehmet TOGG Genel 0 4
Mehmet TOGG Genel 0 3
Mehmet TOGG Genel 0 10
Mehmet TOGG Genel 0 13
Mehmet TOGG Genel 0 29

Benzer konular

Son Mesajlar

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.