Web Analytics
TOGG elektrik motoru yerli mi? TOGG motoru hangi marka? | TOGG Destek Forumu!

TOGG elektrik motoru yerli mi? TOGG motoru hangi marka?

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
35

TOGG elektrik motoru yerli mi? TOGG motoru hangi marka?​

  • Merak edilenler: TOGG motoru hangi marka? TOGG elektrik motoru yerli mi? Togg motoru yerli mi? U konuyu sizlere sunacağız. Çünkü yerli otomobil sloganı ile hayatımıza giren yerli ve milli markamız Togg için merak edilen konulardan birisi de motor kısmıdır. Şimdi sizlere merak edilen bu sorunun cevabını açıklayacağız.

    Gelelim TOGG elektrik motoru yerli mi? TOGG motoru hangi marka? Sorusunun cevabına.. İlk etapta Togg üzerinde kullanılacak olan elektrikli motor, Alman Bosch markasına aittir. Yani henüz motorlar için ilk etapta Bosch marka motor kullanılacak. İlerleyen zamanda ise kendi elekrikli motorumuzu üreteceğiz açıklaması yapılmıştı. Araçlar üzerinde hayati öneme sahip olan motorlar hata kaldırmayan bir öneme sahip olduğu için ilk etapta Bosch marka motor kullanılması bizce de en doğru karardır.

    İlerleyen zamanda ise kendi elekrikli motorumuzu üretir isek denemeleri ve gerekli AR-GE çalışmaları tamamlanırsa o zaman Togg üzerinde yer alması daha doğru bir karar olacaktır. Amaç şu an dayanıklı ve güvenilir bir standarda sahip araç yapmaktır. Bunu da şimdilik dışardan temin edilen Bosch markasının motoru sağlamaktadır. Gelecekte ise Bosch motorlar yerini kendi üreteceğimiz motorlara bırakabilir.

    Sorumuz: Sizce de ilk etapta, en azından kendi motorumuzu üretilene kadar Bosch motorun kullanılması gayet mantıklı değil midir? Düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz..
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst